jakie grzejniki

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

19 sierpnia 2011, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chrupiąc Polskie paluszki lajkonik i kiszonego ogórka z chlebem posmarowanym smalcem oczywiście :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2011, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No to dorzućmy do tego placek drożdżowy z maślanką lub mlekiem prosto od mućki :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2011, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

żeby nam to wszystko tylko nie zaszkodziło:P Bo tutaj wódeczka, tutaj placuszek z mleczkiem i ogóreczek, cieplutko od grzejnicza.:P No nie wiem czy to takie dobre tradycyjne połączenie to wszystko:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Już bardziej odejść od tematu, to się nie da hehehehehehe...zmieńcie temat, bo jak tu wchodzę, to się robię głodny!;(

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Nic nie zaszkodzi, wszystko jest dla ludzi :)

A zmiana tematu bardzo mi się podoba ;D

Ktoś jeszcze ma jakieś propozycje na staropolskie ugoszczenie forumowiczów z budnetu ;] ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2011, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tego za bardzo nie preferuje ale: kiedyś jadło się pajdę chleba ze szmalcem i popijało chłodnym piwem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2011, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

To jeszcze nic, ale mam znajomego co je kapustę i mlekiem popija, albo właśnie szmalec mlekiem popija. Piwko to przy tym małe piwko.:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2011, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednym słowem maślane "mleko" :D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2011, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak nie jestem głodny;D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2011, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj a miałem zabierać się za obiad.... ja na miejscu Twojego znajomego nie wyszedł bym chyba przez cały dzień z miejsca gdzie król piechotą chodzi D:

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >