jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 stycznia 2010, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Poprawka do poprzedniej odpowiedzi. Więcej na temat kotłów: http://www.buderus-in-serwis.pl
Pozdrawiam wszystkich uczestników forum :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2010, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chodzi o gaz i informację o nim tutaj jest wiele

http://www.dobryinstalator.pl/baza_wiedzy/artykuly_branzowe. html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2010, 03:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecił pompę ciepła, co prawda koszt może odstraszać jednak warto

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2010, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź Makroterm – oni oferują kompletne systemy ogrzewające dom, w skład którego może wchodzić solar, kominek i kocioł gazowy. Wprowadzili ostatnio nawet system, dzięki któremu kominek staje się buforem i można do niego przekazać energię z kolektorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2010, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz dobrego dostawce pelletu w okolicy to ja ci polecam kocioł właśnie na te paliwo. Wbrew powszechnej opinii jeżeli masz kocioł przystosowany do tego paliwa to zużycie jest porównywalne do ekogroszku a ile wygodniej i czyściej w kotłowni. Ja mam kocioł D'Alessandro z automatyczną zapalarką także nawet rozpalaniem nie zawracam sobie gitary. Sterownik wszytskim ładnie zarządza i elegancko wszystko dopala. Według mnie ekogroszek jest przereklamowany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2011, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja grzeję 210 m2 gazem -piec kondensacyjny, dwufunkcyjny Junkersa. Temp robocza grzejników około 35-40 stopni, temp pomieszczeń 21 stopni. Trzeba dobrze dobrać - jak to mówią przewymiarować grzejniki na niską temp. układu. Do tego dwustopniowy rekuperator. Rachunki w sezonie grzewczym za gaz zazwyczaj około 300 PLN/m-c, nie pamiętam, aby przy największych mrozach były wyższe od 500PLN. Acha technologia budynku porotherm jednowarstwowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2011, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł z podajnikiem i rusztem do spalania drewna lub węgla. Według mnie przy tak skaczących cenach opału to jest najlepsze rozwiązanie bo moge palić tym co akurat trafi mi się w dobrej cenie. Kocioł kupiłem od firmy Gizex z Pleszewa i nie narzekam na niego. Jak na kocioł z podajnikiem to dosyć cicho chodzi ale najważniejsze że trzyma się i nie robi niespodzianek.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2011, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz miejsca gdzie można kupić materiały instalacyjne to..
>pewnie nie Chcesz przepłacać,
>pewnie Chcesz zostać odpowiednio i fachowo obsłużony,
>pewnie Chcesz kupić, zabudować i zapomnieć.
Jeśli tak to dobrze trafiłeś!! W sklepie "INSTALATOR" z Wodzisławia Śląskiego nie kupisz wszystkiego,
kupisz TO CO CIĘ INTERESUJE!!
Flagowe produkty: Pompy ciepła, stacje uzdatniania wody, pompy do wody, kolektory słoneczne.
Dodatkowym rozwiązaniem by Was Szanownych Klientów jeszcze lepiej obsłużyć jest
internetowy sklep instalacyjny !!

Cała ekipa firmy Mrozek Sp. z o.o. zaprasza do współpracy :-)

Kontakt:
www.sklep.mrozek-team.pl
www.mrozek-team.pl

Mrozek Sp. z o.o.
Siedziba/Sklep: 44-300 Wodzisław Śląski ul. 26 Marca 2g

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2011, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mrozek | Studnie głębinowe | Pompy ciepła | Instalacje wod-kan

Naszą siłą jest tradycja, która zmusza nas do solidnego wykonania każdego powierzonego nam zadania, potwierdzają to pozytywne opinie klientów - przekonaj się sam.
http://www.mrozek-team.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2011, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z energia odnawialną? Macie jakieś doświadczenia z kolektorami słonecznymi? Będę budować mały domek i zastanawiam się czy to wystarczy. Znalazłam taki artykuł o nasłonecznieniu w Polsce http://pnd.pomyslnadom.pl/forum,post,pol,glow na,1927,0,1019,1008,6,,plus.html ale nie wiem jak się to ma do rzeczywistości...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >