jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  32 33 34 35 36  ▸  ▸▸

30 listopada 2016, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie z wyborem ekogroszku, pelletu nie będzie problemu bo jest kilku sprawdzonych dostawców, warto skupić się na odpowiednim piecu który spełni nasze oczekiwania, zobaczcie na www.Kotly-Kowalew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2016, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii ogrzewania bardzo mocno rozważyłbym także wybór nagrzewnicy wielopaliwowej. Wydaje mi się dobrym rozwiązaniem na takie inwestycje przy kosztach, które pochłania. Może któryś z tych modeli nagrzewnic - http://www.tec.com.pl/nagrzewnice.htm sprzwdziłby się idealnie? Kwestia zajrzenia w szczegóły lub dogadania ze sprzedawcą jednak ja jestem za.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2016, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zastanawialiśmy się z mężem, czym ogrzać nasz nowy domek. Ale ponad 100 metrów butlą się nie ogrzeje. Na pewno odradzam ogrzewanie prądem, bo rachunki będziesz miała kosmiczne. Jeżeli zdecydujesz się na butle gazowe, to dopilnuj, by były to firmowe butle a nie napełniane nielegalnie. Biorąc butle z gazem z AmeriGas masz pewność, że gaz jest czysty i bezpieczny. Ich butle są dużo lżejsze od innych a zarazem wydajniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ogrzewam po prostu węglem. Sprawdzona metoda od lat. Z tym że trzeba znaleźć dobrego dystrybutora węgla. Ja znalazłem! Węglo smyk http://weglosmyk.pl/index.php/oferta/ ma naprawde świetnej jakości węgiel

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kasia5 napisał: Też zastanawialiśmy się z mężem, czym ogrzać nasz nowy
domek. Ale ponad 100 metrów butlą się nie ogrzeje. Na
pewno odradzam ogrzewanie prądem, bo rachunki będziesz
miała kosmiczne. Jeżeli zdecydujesz się na butle gazowe,
to dopilnuj, by były to firmowe butle a nie napełniane
nielegalnie. Biorąc butle z gazem z AmeriGas masz
pewność, że gaz jest czysty i bezpieczny. Ich butle są
dużo lżejsze od innych a zarazem wydajniejsze.


Skąd ta wiedza, że ogrzewanie prądem jest drogie? Czy ktoś kogoś zmusza do zakładania piecy akumulacyjnych, grzejników konwektorowych, czy też dmuchaw?

Istnieją lepsze i tańsze sposoby!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2016, 00:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Ezka napisał: Jeśli masz pieniądze to gaz. Jest praktycznie
bezobsługowy i daje sporo ciepła. Rachunki nie małe ale
coś za coś.



Ogrzewanie Gazowe - ekologia co2
podobnie prawie bezobsługowe są teraz w pelni zautomatyzowane i sterowane elektronicznie kotły co choćby takie http://www.kotly-witkowski.pl mam 2 rok i wiem coś o dokładaniu i czyszczeniu, żaden problem

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2016, 01:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o ogrzewaniu elektrycznym? Ja własnie na takie się zdecydowałem. Dodatkowo kolega polecił mi jak zaoszczędzić. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj http://www.ewe.pl/szybka-i-latwa-zmiana-sprze dawcy. Naprawdę fajna sprawa takie oszczędności :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwykłe ogrzewanie elektryczne jest drogie w eksploatacji. Najtaniej wychodzi ogrzewanie podczerwienią.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 06:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego wychodzi najtaniej i jest Twoim zdaniem lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem czy to od ciepła systemowego Termika czy pieca na pellet? Oba te rozwiązania nie są ani szczególnie drogie, ani ciężkie w utrzymaniu, a przy tym są ekologiczne. Jak wygląda sprawa z awaryjnością takiej instalacji ogrzewania na podczerwień?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 00:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie opcji jest kilka, ale ta, nad którą zastanawiam się już od dłuższego czasu zakłada kupno kotła wieloolejowego - http://www.tec.com.pl/kotly.htm jestem ciekaw działania i wykorzystania pełnej mocy i ile można na takiej inwestycji zaoszczędzić. Może ktoś z was miał kocioł wieloolejowy i jest w stanie coświecej poradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  32 33 34 35 36  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 377

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >