jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  34 35 36 37 38  ▸  ▸▸

6 lutego 2017, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekogroszek to bardzo dobra propozycja jako paliwo grzewcze, jedyne na co należy zwrócić uwagę to źródło jego pochodzenia, tak aby był wysokokaloryczny, wydajny. Warto sprawdzić na Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ludzie myślący nie ogrzewają się węglem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak masz dobrą izolację budynku to oszczędzisz na grzejnikach na podczerwień. W przeciwnym wypadku koszty ogromne. U siebie w domu mam instalację opartą na grzejnikach elektrycznych polskiego producenta. Oddzielnie oczywiście C.W.U. Ten producent infrapanel.pl gwarantuje projekt, montaż, serwis i kilkanaście lat gwarancji. Przy dobrym rozmieszczeniu grzejników elektrycznych realnie oszczędzasz. U wskazanego przeze mnie producenta masz emiter podczerwieni umieszczony na zewnątrz grzejnika, więc wzrasta wydajność ogrzewania, a tym samym otrzymujesz niższe koszty eksploatacji urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2017, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno kupowałem w dobrej cenie ogrzewacz na pelet od firmy lechma http://www.lechma.com.pl/. Słyną z produkcji nowoczesnych kominków, ale mają też spory wybór ogrzewaczy pomieszczeń i elementów kominowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2017, 07:04

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]Ludzie myślący nie ogrzewają się węglem.
Myślę, że dokładnie w tym kierunku to idzie. Ci którzy maja świadomość zagrożeń dla zdrowia przede wszystkim wybierają ekologiczne sposoby ogrzewania domów. U mnie gazowe sprawdza się świetnie, dzierżawię zbiornik z amerigasu, bo u nie było mozliwości podpięcia się pod sieć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2017, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

gaz lpg to nie jedyne rozwiązanie w momencie, gdy nie mamy dostępu do gazociągu. można rozważyć również pompę ciepła, która jest zdecydowanie tańsza od lpg, a także bardzo konkurencyjna w przypadku gazociągu, chociaż pompa wspierana fotowoltaiką zostawia już konkurencje daleko w tyle

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Infrapanele najlepiej powiązać z systemem fotowoltaicznym w domu jednorodzinnym. Przy dobrym grzejniku elektrycznym można wygospodarować długoterminowe oszczędności na ogrzewaniu i to w ekologicznym formacie. Do tego infrapanel.pl nie generuje kosztów serwisowania. Grzejniki elektryczne z emiterem podczerwieni bierz od tego producenta, bo umieszcza je na zewnątrz, więc masz do czynienia z naturalnym podniesieniem wydajności ogrzewania. Producent ma też prawidłowe wyliczenia dotyczące eksploatacji paneli na podczerwień, a to w branży zdarza się niezwykle rzadko.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A my wybraliśmy ogrzewanie gazem LPG, mieszkamy na wsi, sieci gazowej jeszcze nie mamy i musimy przeczekać ten okres. Myślę, że raczej dobrze wybraliśmy jak na nasze warunki i możliwości

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz przybliżyć szczegóły odnośnie powierzchni grzewczej domu oraz tego jakie są miesięczne koszty takiego ogrzewania lpg? Im więcej szczegółów tym lepiej i bezpieczniej dla innych Użytkowników, którzy również zastanawiają się nad takim typem ogrzewania.


www.BestKomin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybrał najdroższą opcję ogrzewania, więc nie będzie się chwalił, bo nie ma czym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  34 35 36 37 38  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >