jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  40 41 42 43 44  ▸  ▸▸

6 października 2017, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi staruszkowie ogrzewają dom pelletem. Zawsze kupują od tego samego producenta. O ile wiem to pellet nazywa się lava

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2017, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam pellet to jedno i też warto mieć sprawdzonego dostawcę, natomiast druga kwestia to kocioł bez którego ani rusz i również powinien być dobrany pod tym kątem. Zobaczcie na Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2017, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekaw jestem ile Wam idzie takiego pelletu w sezonie grzewczym? warto zamówić wcześniej? jest problem z jego uzyskaniem?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Gaz jest wygodny i praktyczny. Jak dom dobrze ocieplony, nie ma strat ciepła to nie widzę problemów, aby właśnie taki rodzaj ogrzewania mieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

pellet można zamówić np na epellety.pl wraz z dostawą do domu. Nie trzeba się niczym martwić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2017, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Mahat napisał: Ciekaw jestem ile Wam idzie takiego pelletu w sezonie
grzewczym? warto zamówić wcześniej? jest problem z jego
uzyskaniem?


Witam! Przybliżonych obliczeń zapotrzebowania można dokonać dzięki kalkulatorowi kosztów różnych źródeł opału (w tym pelletu), który znaleźć można na stronie: polishpellet.com/kalkulator_kosztow Zachęcam do skorzystania z niego. Pellet wysokiej jakości - Lava oraz Olimp może Pan zamówić np. w sklepie internetowym epellety.pl

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tego ile pelletu pójdzie na ogrzanie domu naprawdę trudno przeliczyć, wszystko zależy do rodzaju i poziomu izolacji oraz samego pieca, musisz podać szczegóły abyśmy byli w stanie pomóc, doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2017, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

również ważna jest kaloryczność pelletu. I sposób jego przechowywania bo jak jest wilgotny to spada jego kaloryczność. Więc najlepiej przechowywać w workach hermetycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Zgubny43 napisał: Jeśli patrzycie na ogrzewanie centralne to polecam
zwrócić uwagę na zbiornik buforowy, który
też jest dosyć ważną kwestą. Mam nadzieję, że jakoś
pomogłem, pozdrawiam!

Właśnie. A czy ktoś z Was może montował zbiornik buforowy tej firmy http://www.noel.pl/ . Bo równiez naczytalem się, że te zbiorniki są dobre na ogrzewanie centralne, tylko teraz jestem an etapie poszukiwania takiego zbiornika.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawą będzie tutaj poprawnie wykonana izolacja oraz co ważne: dobór odpowiedniego kotła, akurat na Auroks.pl służymy swoją radą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  40 41 42 43 44  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >