jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

7 listopada 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm u mojej sąsiadki to sie pali czym popadnie :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2011, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam piec z podajnikiem na eko groszek i pellet, była to chyba najgorsza decyzja w moim życiu syf, brud, kurz i od chu... roboty, niby tylko dosypujesz raz na kilka dni i po problemie gów.. prawda jeżeli palisz eko groszkiem to co 2 dni pełna szuflada popiołu co 4 dni dosypuje do podajnika, 1 raz na 2 tygodnie piec wygaszam czekam aż ostygnie rękawy do góry szczotka druciana w garść i ogień zewnętrzne ścianki, upier... aż po pachy ten pył wszędzie w oczach w nosie wszędzie nawet czoło mam często czarne, paląc pelletem jest o tyle lepiej że mniej popiołu i żadziej trzeba czyścić, 1 raz w miesiacu ale i tak trzeba i częściej dosypywać do podajnika. Do najtańszych to też nie należy mam dom 200 m/kw i na miesiąc wychodzi mnie jakieś 1200 zł. Więc szału nie ma. Mam dość tego pieca "chu.." tak go nazywam pieszczotliwie. Jeżeli ktoś jest w stanie to też bardzo chętnie bym się dowiedział co lepiej olej opałowy czy gaz z butli na podwórku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2011, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Rok temu wybrałem olej. Uważam to za życiową pomyłkę ( no może przesada). Odradzam wszystkim olej. Ludzie ile to kosztuje a ile będzie? Przecież to drożeje razem z benzyną! Czyli nie ma limitu. Dom 200m2. Co najmniej 12 tys planuję na tą zimę. Pozdr. Ludzie którzy mieszkają koło rurki z gazem mogą się uważać za ustawionych.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2011, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli taki wybor to jasne, ze nie olej. Olej to oplaca sie w stanach zjednoczonych.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2011, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie butla z gazem na podwórku i załatwione, bo się też kiedyś wkopałem w ten olej, potem rezygnacja z niego i zakładanie butli z gazem, koszty do tej pory się nie zwróciły

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2011, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A u mnie palą czym się da [sasiedzi :P ] bo tak jakos dziwnie pachnie :P :P

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2011, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

tak czesto sie dzieje niestety, palą ludzie opony i smieci, co tylko sie da.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2011, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Za takie coś to takie mandaty powinni dowalać, że szok. Teoretycznie straż miejska jakoś to kontroluje, ale w praktyce się nie spotkałem żeby takie kontrole się odbywały bo w koło domu moich rodziców jarają jakimiś szmatami, nie dość że śmierdzi to brudzi, a rodzice jasną elewacje mają,

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

jest to problem, ale też nie dziwcie się ludziom, którzy zamiast opału wolą kupić jedzenie, bo zmusza ich do tego kraj....


jednak tępić tych, co mogą kupić węgiel czy drzewo, a i tak palą śmieciami!!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

zeby nie cena olej byl by lepszy, ale to tak jak z tpsa masz tylko do tego dostep bo cos innego drogie w zalozeniu!
sam gaz to tez nie taki rarytas bo ponad 1/2 kosztow to nie za gaz tylko przesyl zmienne licznik i inne dziadostwo! w iglo nie maja nic i jest m cieplo!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >