jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  22 23 24 25 26  ▸  ▸▸

6 stycznia 2018, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na olej opałowy. Gdybyś potrzebował go w większej ilości, zaopatrz się w niego w hurtowni http://www.pader.pl/ekoterm.html, a gwarantuję Ci, że sporo na tym zaoszczędzisz (zapłacisz za niego mniej).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2018, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli myślisz o gazie skroplonym, czyli propanie to koszty vs olej opałowy są porównywalne. Warto pamiętać, że w przypadku kotła na propan możemy go tanim kosztem adaptować do gazu ziemnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2018, 05:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam gazowe, taką mi doradzili u viessmanna i bardzo dobrze mi się sprawdza. Jest ekonomiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2018, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma być właśnie dobrej klasy, nowoczesny i przede wszystkim ekologiczny to polecam zajrzeć na stronę http://www.lomax.com.pl/ i złożyć zamówienei. Jak dla mnie stosowany właśnie w jednej z hal magazynowych i sprawuje się naprawdę mega fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeden i drugi system ogrzewania wydają się być dobre. Ja osobiście zdecydowałem się na kocioł olejowy. Mogę wam polecić firmę www.v-serwis.pl Zajęli się montażem i uruchomieniem mojego kotła. Zajmują się również jego serwisowaniem. Znają się też na kotłach gazowych i innych systemach ogrzewania. Będą potrafili wam doradzić w wyborze ogrzewania oraz zajmą się jego serwisowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2018, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na olej opałowy. Zakupiłem kocioł wieloolejowy od firmy www.tec.com.pl i jestem z niego zadowolony. Kocioł działa świetnie i daje wystarczającą ilość ciepła, więc polecam wam jego zakup.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o sprawdzonego dostawcę oleju opałowego to warto zerknąć na strone tej firmy http://www.kwiatkowski.com.pl/. Firma Kwiatkowski oferuję dostawe oleju opałowego szybko i sprawnie a co najważniejsze w dobrej cenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli na olej to jak najbardziej musi być dobry dostawca, np. http://www.lomax.com.pl/pl/firma/. Wtedy będzie można taniej ogrzewać, bo przecież taki olej jest bardzo kaloryczny. Mam, używam i jestem zadowolony, zwłaszcza o tej porze roku.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2018, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Gaz jest okej jeżeli dom jest dobrze izolowany. Co do wyposażenia właśnie takiego dodatkowego to zwróciłbym przede wszystkim uwagę na detektory gazu, np. z http://www.akserwis.pl/ one zapewniają naprawdę bezpieczeństwo. Warto pomyśleć o zakupie takiego urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2018, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mamy na posesji miejsce na zbiornik z gazem, to zdecydowanie bardziej opłaca się postawić na ogrzewanie gazowe. Nie dość, że cenowo wyjdzie to naprawdę korzystniej, to jest to też bardzo wygodne. Nie musimy pamiętać np. o podkładaniu do pieca jak to bywa przy centralnym ogrzewaniu. Słyszałem w 3e heating mają fajne dofinansowanie KAWKA do zakupionych tam produktów, zainteresuj się, może uda Ci się coś taniej kupić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  22 23 24 25 26  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >