jakie rusztowanie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

12 stycznia 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najlepsze są od SLV Group. Bardzo dobra jakość i znakomici fachowcy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem rusztowania w firmie Sigma Rusztowania i jestem zadowolony szybka dostawa jakość rusztowań nie odbiega od normy mogę polecić

www.sigma-bud.pl
Tel. 508 759 759

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2016, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm do mnie przemówiła oferta z SLV Group. Mają dużo w swej ofercie i po fajnej cenie. Tańszych za tak dobra jakość nie znalazłem...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Klemens56 napisał: Hmm do mnie przemówiła oferta z SLV Group. Mają dużo w
swej ofercie i po fajnej cenie. Tańszych za tak dobra
jakość nie znalazłem...

Ani ja. W dodatku służą bardzo dobrą radą. slv-group.eu zawsze można się z nimi skontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiliśmy niedawno 4000m2 rusztowania ramowego, najlepsze rusztowania elewacyjne i według mnie najlepszą ofertę przedstawiła firma Sigma Rusztowania Telefon 508759759 www.sigma-bud.pl

Sprawdziliśmy wszystkie firmy produkcyjne oglądaliśmy rusztowania u 4 producentów w całej Polsce i w sumie ich rusztowania spodobały się nam najbardziej. Rusztowania dostarczyli na budowę w Szczecinie na drugi dzień od wpłaty przelewu ich fabryka znajduje się pod Warszawą rusztowania można obejrzeć w miejscowości Janki na ul Wspólna 23. Fabrykę mają miejscowość obok można podjechać i obejrzeć całą produkcję widać że firma dobrze poukładana produkują kilka systemów rusztowań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A może lepiej skorzystać z takiego czegoś jak liny stalowe. Pomogą Ci one w remoncie, a potem jeszcze je wykorzystasz w odróżnieniu od rusztowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2016, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam wole tradycyjne rusztowania. Bałbym się eksperymentować na budowie. Wiele osób tak polecało slv-group.eu więc od nich kupiłem. Opinie jak najbardziej zasłużone.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Klemens56 napisał: Hmm do mnie przemówiła oferta z SLV Group. Mają dużo w
swej ofercie i po fajnej cenie. Tańszych za tak dobra
jakość nie znalazłem...

Fakt. Ja również korzystam z ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem dwie oferty, kiedy kupowałem rusztowanie i wybrałem jednak SLV. Muszę przyznać ze jak mam coś takiego kupować to wole firmę która już jednak na rynku trochę funkcjonuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2016, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem rusztowania firmy Sigma zdecydowanie najtańsze rusztowania elewacyjne. Szybka dostawa a jest kawałek bo jestem ze Szczecina Sigma Rusztowania z Janek koło Warszawy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 152 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 301 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >