jakie schody wybrać: betonowe czy drewniane

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

30 marca 2012, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie w każdym wnętrzu dobrze wyglądają schody drewniane.. nie sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2012, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody drewniane posiadają wiele atutów przede wszystkim ich uniwersalność – pasują do każdego wnętrza i stylu mogą stanowić część nawet bardzo nowoczesnych wnętrz. Dobrze wykonane i wykończone schody to prawdziwa dekoracja pomieszczenia, podkreślająca jego unikalny charakter. Oczywiście są droższe w wykonaniu i trzeba je pielęgnować ale zalety drewnianych schodów przewyższają ich wady :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2012, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę że drewniane schody pasują do każdego wnętrza trzeba tylko wiedzieć jakie, z jakiego drewna, w jakim stylu, i jaki kolor, reszta to już sama jakoś idzie ;) wole pielęgnować drewniane schody niż szklane :D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2012, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie zawsze będą pasowały. Ale takie schody Prudlika mają swój urok:

Sami przyznajcie ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2012, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem schodów betonowych, można z nich korzystać na etapie budowy, są zdecydowanie stabilniejsze a obłożone drewnianymi stopniami wyglądają równie elegancko jak samonośne. Dla mnie stopnie i balustrady robiła firma Kupers, chętnie podam namiary na wykonawcę godnego polecenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2012, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale mimo wszystko drewniane wyglądają bez porównania lepiej - nie wyobrażam sobie, żeby schody nie były pokryte drewnem, no bo jak?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2012, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na te schody?

Zdjęcie pochodzi ze strony producenta: http://www.schody-poznan.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2013, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

tak naprawdę to kwestia stylu całego wnętrza - jestem właśnie na etapie wybierania schodów do salony, podobają mi się zarówno drewniane:

jak i metalowe:

Ten post był edytowany przez Gocha dnia: 8 stycznia 2013, 14:42
Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2013, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

jednak do wnętrza wygrały drewniane. W salonie koppa wybarwili nam je tak, by pasowały do naszej podłogi.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2013, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się podobają betonowe schody, wyłożone egzotycznym drewnem i do tego szklana balustrada...

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 14 lutego 2016, 19:08
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >