jakie DRZWI zewnętrzne kupić?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27

25 października 2017, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kapitan napisał: Trzeba także spojrzeć z drugiej strony. Klient zamawia,
klient płaci to klient wymaga. Klienta nie będzie
obchodzić kto sprawę zawalił, tylko sam fakt, że
zostało coś źle wykonane. Trudno, w takim razie firmy
muszą pozwalniać montażystów albo ich przeszkolić. Nie
możę tak być, że narzekamy na biednych serwisantów
jeżdżących do dokręcenia jednej śrubki. Ja kupując
drzwi za kilka tysięcy nie muszę tak naprawdę znać się
na tych drzwiach. Mają być dostarczone pod dom i
zamontowane zgodnie z zasadą.

Tylko jak kupisz TV z instalacją, to przy zmianie ustawień np. przez NC+ też wezwiesz serwis producenta TV, że coś Ci się poprzestawiało? Producent odpowiada za towar. Wracając do drzwi, to producent odpowiada za poprawne działanie drzwi przy założeniu, że poprawnie je zamontowano i poprawnie użytkowano przez te 2 lata. Producent też odpowiada za drzwi aż do momentu przyjazdu do np. hurtowni. Późniejsze ewentualne obicia czy uszkodzenia idą na konto tego co nie sprawdził towaru (hurtownia, dalej sklep i na końcu Klient).
To, że ktoś zamówił sobie taniego montażystę (bo chciał oszczędzić albo nie wiedział, że są lepsi) nie może zwalać winy na producenta, że ma drzwi źle zamontowane, albo coś nie działa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 08:58

Dobre drzwi mają w rzeszowskim punkcie RES DOMu na Placu Wolności 7, ja zamawiałam do siebie do mieszkania i jestem bardzo zadowolona. Drzwi wykonane solidnie, przede wszystkim szczelne, nie potrzeba żadnych dodatkowych uszczelek. Tutaj masz ich stronkę, można poczytać coś więcej i wybrać odpowiedni produkt dla siebie: http://www.res-dom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 22:09

Ja ze swojej strony polecam drzwi od https://cerchem.com.pl - solidne, eleganckie i w atrkacyjnych cenach. Moim zdaniem doskonały wybór :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2017, 18:49

Warto szukać nieco szerzej, porównując oferty, ceny jaki parametry danych drzwi od kilku producentów i dopiero potem dokonać ostatecznego wyboru, zerknij również na www.ZbyDrew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 17:33

Ważne jest to aby najpierw zapoznać się z tym jakie są ogółem technologie do wyboru i ile mniej więcej one kosztują. Jak wspomniał w innym wątku Zbydrew - ważnym kryterium jest budżet.
Wyliczając od najtańszych drzwi zewnętrznych:
1. wewnątrzklatkowe drzwi z MDFu (np. Erkado Herse około 1200zł za komplet)
2. zewnętrzne stalowe techniczne lub z wypełnieniem ze styropianem (Mar-Tom, Wikęd, KMT - około 1200-1500zł)
3. zewnętrzne stalowe z pianką (tu producentów jest cała masa więc nie będę wymieniał - ceny od 1500 do 2500zł)
4. drzwi drewniane (ogółem różnego typu drzwi drewniane np. CAL, Stolpaw - ceny od 2000zł, a raczej 2500 i w górę.
5. drzwi PCV (3-4 tysiące)
6. drzwi aluminiowe (4 tysiące zaczynają się drzwi które można wstawiać ... górna granica bez problemu sięga 10-15 tysięcy)

Także jak widać rozbieżności są bardzo duże, ale i zastosowanie też zupełnie inne. Przykładowych Erkado nie zamontujemy na zewnątrz w domu, a aluminiowych nikt przy zdrowych zmysłach nie zamontuje w bloku.

W dobrym salonie na pewno coś podpowiedzą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2017, 13:26

Oczywićcie to co podajesz mazwoj to są ceny raczej z dolnej granicy. Drzwi stalowe z pianką zaczynają się dopiero od 1500zł netto. Można oczywiście kupić tańsze, ale to już może być loteria.
Zobaczcie sobie katalog jednego z dość popularnych producentów:
http://wiked.pl/katalogi/katalogdrzwi.pdf
Tańsze serie rzeczywiście można złapać od 1500zł. Natomiast jak ktoś szuka drzwi energooszczędnych lub pasywnych to cena podskoczy w górę co jest oczywiście uzasadnione technologią użytą do produkcji tych drzwi. Z pozoru niewielkie zmiany mogą znacząco poprawić parametry drzwi. Tak jak w/w firma wprowadziła wypełnienie termoizolacyjne w swoich ościeżnicach Termo, to znacznie poprawili Ud drzwi. Do tego doszły w standardzie ciepłe ramki (są chyba jedyni na rynku co mają to teraz w standardzie, choc mogę się mylić). Dwie małe rzeczy, a drzwi znacznie zyskały na izolacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Drzwi tarasowe Liczba postów: 24 Grupa: Montujemy o... Sama myślę o jakiś drzwiach tarasowych. Wiele osób polecało mi skorzystanie z ich http://vitrol.gdansk.pl/ oferty. Szczere mówiąc jest ona dość szeroka i przyst...
  • OKNA Liczba postów: 370 Grupa: Montujemy o... a co dalej z tymi oknami _______________________ wizytó wki Gdańsk
  • Zaparowane okna Liczba postów: 32 Grupa: Montujemy o... Myślę,że w tym przypadku spokojnie wystarczą nawiewniki w oknach co pozwoli zapobiec gromadzeniu się wilgoci. To bardzo dobre i tanie rozwiązanie.
  • Wymiana drzwi wewnętrznych Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Cześć :) Planujemy wymianę drzwi wewnętrznych i nie wiem jak to jest- mają być w odcieniu jak panele, czy mogą być inne? Bo mam już z http://www.solidnedrzwi.pl...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 86 Grupa: Montujemy o... Należy jeszcze rozróżnić dwa podstawowe i bardzo ważne pojęcia rękojmi i gwarancji. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/re klamacje/rekojmia-czy-gwarancja/ htt...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17422 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >