jakie drzwi?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30

14 września 2021, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Theme - niekiedy dobrze jest "oszukać" wzrok i podszyć się pod inne rozwiązanie. To tak jak ze szklanymi drzwiami na stalowej ramce. To co teraz jest modne na FB czy Insta. Rozwiązanie o ile ładne o tyle drogie i niepraktyczne, bo masa kurzu zbiera się na tych ramkach. Można podmienić sobie to na podobne z wyglądu szklane drzwi z dekorem. Jest cała masa firm takich jak GipsyKing czy Erkado co tworzą takie rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2021, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem po wymianie drzwi zewnętrznych z marketówek na KMT Supertherm90. Różnica jest między innymi taka, jak między maluchem, a bmw. Pod względem stabilności, grubości skrzydła, ościeżnicy, zamków duża różnica. W przypadku KMT mamy Ud=0,78 i grubość skrzydła 90 mm, więc nawet nie ma o czym mówić. Drzwi zapewniają dobrą izolacyjność

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Producent okien Liczba postów: 20 Grupa: Montujemy o... Aluminiowe hm... słyszałem, że drogie. Jak po wycenie? My mamy okna z PCV są tańsze od aluminiowych i akurat te co mamy są jakości premium więc na prawdę na lat...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 705 Grupa: Montujemy o... Okna powinny być przede wszystkim szczelne, to zapewnienia nam komfort termiczny w okresie jesienno-zimowym. Dobrze wyregulowane okna chronią nas przed chłodem....
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 390 Grupa: Montujemy o... Ja kupowałem drzwi w ofercie https://domdrewna.com/ i jestem bardzo zadowolony. Mają tam bardzo duży wybór i szybko zrealizowali zamówienie. Na takich profesjon...
  • Drzwi zewnętrzne Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Biała lub jasno szara. Ciekawe jakie ona do takiego koloru drzwi?
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Jest cała masa przeróżnych drzwi nadających się do tego. Przede wszystkim określ budżet na taką przyjemność. To mocno ukierunkuje poszukiwania. Można kupić np.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >