jakie drzwi wejściowe PORTA czy GERDA

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18  ▸

19 października 2018, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w tym przypadku nie ograniczałbym się tylko do dwóch firm, a zdecydował na te drzwi które faktycznie będą mi się podobać oraz będą również solidne, wysokiej jakości, bo to przecież najważniejsze.

PasjonaciPodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2018, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest tylko przykład tanich drzwi. Jest ich znacznie więcej, bo masz np tanie stalówki w firmach takich jak KMT, Mar-Tom czy Wikęd. Pytanie jednak zostaje otwarte jaki masz na drzwi budżet, bo jeśli w okolicach 1000-1400zł to jednak zdecydowałbym się na drzwi konstrukcji Herse czy Tower. Oczywiście mowa o mieszkaniu w bloku i głównym nacisku na izolację akustyczną, bo termika w bloku nie jest aż tak ważna. Wtedy takie np. Herse z płytą Homalight sprawdzają się na prawdę dobrze, szczególnie że za taki "wypasiony" komplet płaci się 1400zł brutto max.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2018, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie jak tanie mają być drzwi? Jak za darmo to tylko drzwi Chińskie i to gorszego sortu. Polak wyprodukować też może bardzo ale to bardzo tanio, tylko że polskie firmy muszą udzielać gwarancji i serwisu na miejscu, a to byłoby mało opłacalne dla nich. Poza tym Chińska firma X nie dba o renomę tylko o jednorazową sprzedaż produktu no-name. Polskie firmy muszą dbać o markę, o serwis, o Klienta więc nie wchodzi w grę taka jednorazowa sprzedaż. Była cała masa firm i firemek co robiła lub ściągała drzwi i tak szybko jak powstały te firmy tak szybko upadły.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2019, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że Gerda, co za pytanie. Mam od nich drzwi już od kilku lat i dobrze się sprawdzają. Nie bez powodu marka przoduje na rynku od tylu lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2019, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe w czym przoduje? Chyba w popularności i rozpoznawalności, bo jednak kogo nie zapytasz na ulicy o pierwsze skojarzenie z marką drzwi to 99% Polaków od razu odpowie że Gerda. A ja tak patrzę obiektywnie, to sporo firm jednak tej Gerdy nie ma w ofercie. U nas jest ale raczej tylko do informacji pracowników, że jest coś takiego dla Klienta który ewidentnie szuka Gerdy.
Liczę, że problemy tej firmy skończyły się, bo każdy w branży wie jaka tam była chwilowo sytuacja. Nowe modele NTT mocno nadganiają rynek, choć jak zawsze Gerda ma swoją filozofię. Wypełnienie jest inne jak u większości rynku. Dobrze, że i oni w końcu dorobili się ościeżnicy aluminiowej. Ja niestety tego nowego zestawu nie widziałem na żywo i nie montowałem więc ciężko mi powiedzieć coś obiektywnego o tym. Może znowu Gerda się odkuje i wróci szerzej i do salonu gdzie pracuję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2019, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

NTT rzeczywiście są jakby oderwane od reszty oferty, ale to wychodzi im tylko na plus. Dla mnie osobiście jedyna seria jaką ja mógłbym polecić Klientowi. No i w końcu Gerda przejrzała na oczy i poszła za KMT i Wikędem w kierunku ościeżnic Termo. Oby tak dalej, bo nic nie wpływa na rozwój rynku tak jak zaostrzona konkurencja.
Co od samych ościeżnic, to dobrze że dali wypełnienie w ościeżnicy tak jak zrobił to Wikęd, bo znacznie to podniosło jej izolacyjność z tego co mi wiadomo. Z resztą widać np. po katalogu z Wikędu jak były Termo Prestige Lux z ościeżnicą Termo z Ud=0,85 dla drzwi pełnych i później z wypełnieniem w tej ościeżnicy drzwi miały już Ud=0,79.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2019, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik theme napisał: NTT rzeczywiście są jakby oderwane od reszty oferty, ale
to wychodzi im tylko na plus. Dla mnie osobiście jedyna
seria jaką ja mógłbym polecić Klientowi. ...


Chyba każda firma ma taką trochę niepasującą serię, ale często właśnie ta seria sprzedaje się najlepiej. Ja akurat Gerdą handluję, bo to właściciel firmy ustala ofertę. Tak czy siak NTT sprzedaje się OK i to co namacalnie widzę na montażu też spełnia jakieś rynkowe standardy.
A co do takich oderwanych serii to jak pisałem - sporo firm to ma. Dla mnie takim przykładem jest Classic RC3 z KMT. Skrzydło nie jest super wypasione ale jest w 3 klasie. To samo z Herse w Erkado. Produkują drzwi wewnętrzne z MDFu i drewniane zewnętrzne. Czemu nie robić drewnianych wewnątrzklatkowych? Poszli w inną stronę i widać, że idzie im to, bo wprowadzili bliźniaczy model z lepszymi zabezpieczeniami - też z płyty.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2019, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że Gerda. Mam już od lat jedne i te same drzwi zewnętrzne i się dobrze sprawują, a sąsiad kupił jakieś podróby to mu zerdzewiały po gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2019, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Darek47 napisał: Oczywiście, że Gerda. Mam już od lat jedne i te same
drzwi zewnętrzne i się dobrze sprawują, a sąsiad kupił
jakieś podróby to mu zerdzewiały po gwarancji.


To sąsiad chyba musiał mieć wyjątkowego pecha. Przy kupie drzwi wbrew pozorom trzeba zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Może kupił takie, które nie były przystosowane do warunków w jakich były użytkowane. Wygląd to nie wszystko jak to mówią i sprawdza się też tu. Sam też mam gerdę i jestem zadowolony, choć po czasie na wszystkim widać ślady użytkowania. Gerda jest o tyle fajna, że nie musiałem wymieniać całych drzwi, żeby je odświeżyć, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi zewnętrzne dostarczyli nam https://sklep.kratex.pl/ I wszystko wskazuje na to, iż był to wybór idealny. Wykonane z materiałów o wysokiej jakości,

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 488

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >