jakie drzwi wejściowe PORTA czy GERDA

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

30 stycznia 2015, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Najtańsze drzwi drewniane nie wypada porównywać do drzwi stalowych. Nie te czasy. Drzwi stalowe o wiele solidniejsze i parametrami dorównują do lepszych drewnianych. Przy czym zachowana jest różnica cen - na korzyść stalowych. Obecnie najnowsze renomowanego drzwi mają Ud 0.85, klasa C antywłamaniowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2015, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Brikin - Porta Roma to bardzo dobre drzwi, a zarazem dobry wybór. Estetyczne i dobrze wykonane pod względem technologicznym.
Wojtasx - Porta Roma to nie najtańsze drzwi drewniane a raczej segment premium. Dodatkowo wstrzymałbym się od porównania drzwi drewnianych i stalowych, bo to tak jakby porównywać najlepsze auto terenowe i najlepsze auto wyścigowe - każde jest super, ale żadne nie sprawdzi się po zmianie podłoża po którym jeździ.
Do tego nie bierzmy samego współczynnika przenikania ciepła pod lupę, bo już dawno temu widziałem stalówki o niższym współczynniku. Teoretycznie lepsze i tańsze, a w praktyce było to skrzydło bezprzylgowe (tępe), które nie miało nic wspólnego ze szczelnością. Tu w Wikędzie, nie dość że poprawili izolację ościeżnicy oraz skrzydła, to jeszcze zadbali o szczelność konstrukcji dodając uszczelkę w ościeżnicy i uszczelki włosowe aby izolować przedmuchy w narożach przy progu. To zupełnie inna historia, pomimo że parametr Ud podobny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2015, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na Romę z Porty - drzwi i ościeżnica pokryte są blachą ocynkowaną. Ud 1,2, z zamkami antywłamaniowymi klasy 4 ENV.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2015, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy wiecei ale jak sie teraz zdecydujecie na zakup drzwi w Platinum Design to do końca lutego macie montaż podstawowy drzwi gratis.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Oniegin - trochę drogie ale moi Klienci jak również ludzie na forach raczej chwalą. Zawsze można drożej, zawsze można taniej - ważne aby Tobie się podobało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2015, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja postawiłam na drutex. Myślę, że to był najlepszy wybór. Poza tym przyznam, że fachowe porady panótw ze styleline ułatwiły dokonanie najlepszego wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Oniegin - jeszcze jednego ostatnio zapomniałem dopisać. Tu masz zamki w klasie 4 a nie całe drzwi - zwróć na to uwagę, bo to jest dość mylące.
A co do samego Ud - można jeszcze taniej i jeszcze cieplej. Porta Roma to dobre drzwi ale cena mogłaby być ciut niższa do tego produktu.
Porównaj sobie: http://wiked.pl/2011-10-11-08-27-41/termo-prestige
Lepsze parametry i cena niższa - to tylko taki przykład, bo porównywalne parametry i ceny znajdziesz jeszcze w kilku firmach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2015, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie można wycenić te drzwi? Ktoś orientuje się czy przy zakupie dwóch sztuk można liczyć na rabat?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2015, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

gdyby ktoś już ewentualnie był zdecydowany na tą portę, to polecam zakup w sklepie bel-pol http://bel-pol.pl/offer/group/2/ wybór spory, obsługa fachowa, doradzi we wszystkim. sklepy mają swoje oddziały w wielu miastach, a można też kupić przez internet jeśli ktoś już jest zdecydowany. często też trafiają się fajne promocje:)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2015, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja do tej pory miałam Gerdę, więc ją jestem w stanie polecić, ale z tego, co mi wiadomo, to Porta i Vox też są spooczi :) swoje konkretne drzwi do nowego "M" kupowałam w krakowskim hebanie (www.heban.net), bo były po fajnej cenie, a dodatkowo był mega duży wybór, ogółem to polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 871 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....
  • Montaż okien Liczba postów: 78 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • Jaka firma - wymiana okien Liczba postów: 298 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiedniej firmy do wymiany okien ( https://okna-szczecin.com.pl/ ) jest kluczowym krokiem w procesie modernizacji domu lub budynku. Przed podjęciem dec...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >