jakie formalności trzeba spełnić

« Powrót do grupy: Prywatne kamienice

26 lipca 2010, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie formalności trzeba załatwić by kupić mieszkanie w kamienicy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma jakiś specjalnych formalności wszystko obowiązuje tak samo jak w przypadku mieszkania w bloku, wszystko teraz zależy od tego czy znajdzie się jeszcze jakieś mieszkania do kupna w prywatnej kamienicy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2010, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o zakup mieszkania w prywatnej kamienicy to musisz dogadać się z właścicielem. On przedstawi Ci warunki jakie będziesz musiał spełnić. Wydaje mi się, że będzie trochę chodzenia po urzędach.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2010, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że chodzenia będzie co nie miara, no ale tak jak powiedzieli przedmówcy, wszystko zależy od właściciela i tego jaką decyzję podejmie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkanie w kamienicy to trochę inna sprawa niz mieszkanie spółdzielcze w bloku, wszystko zależy od właściciela. albo kilku właścicieli, bo kamienice mają bardzo często kilku właścicieli. Ale takie oferty tez sa na rynku, z ciekawości poszukałam i znalazłam kilka wartych uwagi, mieszkania w kamienicach są przestronne - to ich największy atut.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zbiorowe pozwy kamieniczników - czy to ma sens? Liczba postów: 6 Grupa: Prywatne ka... Akurat ja się niestety aż tak bardzo na tych kwestiach nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek w tym zakresie powiedzieć. Za to jestem zdania, że jak coś...
  • Jak odkupić cąłą kamienicę Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... U mnie jest nieco inaczej, ja chętnie sprzedam udziały w kamienicy, ale współwłaścicieli jest tyle, że ciężko się dogadać... może sąd zniesie współwłasność i w....
  • Jakie prawa ma lokator? Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... W przypadku wątpliwości może najlepiej skorzystać z porady prawnika? Najlepiej takiego, który specjalizuje się w prawie nieruchomości, jak https://grabowicz-gaj...
  • Wyburzanie budynków Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... Czy ktoś wie jakie wymogi trzeba spełnić podczas wyburzania budynków? Czy robić to na włąsną rękę czy się nie pakować w to?
  • Co zrobić z sąsiadem? Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... najlepiej się ubezpieczyć :) i czekać na następne zalanie skoro ich ciągłość jest tak częsta :P a tak na serio może okazać się że policja będzie ostatecznością....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >