jakie grzejniki

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

24 stycznia 2012, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie, jak dla mnie za ozdobne i tak jak powiedziała świeża krew, raczej nie do mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2012, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tylko podpowiadam...choć przyznaję, że mogłyby być troszkę mniejsze, ale zwykle te bardziej designerskie są większe. Może ktoś jeszcze coś zaproponuje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2012, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi np. podobają się takie jak poniżej ale pierwsze byłyby super do łazienki, a te drugie to taka tylko ciekawostka, która by mogła fajnie funkcjonować w nowoczesnym wnętrzu



Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten pierwszy kojarzę, a drugi hm...to dopiero klocek:)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

grzejnik powinien pasować od wnętrza więc jeśli ktoś me bardzo ekstrawgandzkie i oryginalne to czemu i grzejnika w takim stylu nie dać:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2012, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

miejsca sporo zabiorą. W małym mieszkaniu to nie przejdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2012, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

pytanie podstawowe, czy to w ogole grzeje. Bo wyglad wygladem, ale grzanie grzniem, a tutaj wyglada na to, ze niestety pozostaje wyglad

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2012, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzieś czytałem że takie grzejniki mają identyczne właściwości grzewcze co i normalne tradycyjne, w końcu jak by ktoś chciał tylko taką ozdobę to po co od razu tworzyć grzejniki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2012, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym zachował jednak umiarkowaną ostrożność w przypadku zakupu takich cudeniek, bo łatwo się wpakować na minę. Bo są producenci znani i sprawdzeni gdzie design idzie w parze z efektywnością takiego grzejnika, ale nie widziałem w ich ofertach dzieł sztuki. Są to zazwyczaj grzejniki ale łądnym stylowym wyglądzie. Obawiam się, że jednak te jak to określiłem działa sztuki mogą być jedynie ładnym dodatkiem do wnętrza, coś tam dogrzewać, ale ni jak to się ma do odpowiednich właściwości grzewczych jakie powinien mieć grzejnik. Po prostu producent przyciąga tylko designem i niczym więcej, a i tak się znajdą amatorzy takich cudeniek.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2012, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

otoż to, wlasnie to samo chciałem mówić. Napewno czytałem o producentach którzy robią stylowe grzejniki, ale wygladaja one zupelnie innaczej niz takie wymyślne dziwactwa. http://www.e-terma.com/ porównaj sobie grzejące stylowe grzejniki z dziwnymi wymysłami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >