jakie konto dla studenta

« Powrót do grupy: Trudne tematy

26 września 2017, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie,
od jakiegoś czasu rozglądam się za kontem osobistym takim dla studenta . Czy bylibyście w stanie mi pomóc w wyborze banku? Sprawdzałem ranking kont bankowych i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla studentów mają dobre oferty w ING, podejdź sobie do oddziału i zapytaj o wszystko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2017, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wejdź sobie na ranking kont studenckich i poszukaj czegoś sensownego. Akurat jeśli chodzi o studentów to oferta banków, dla nich jest bardzo atrakcyjna bo banki dochodzą do wniosku, że student w perspektywie czasu będzie dobrze zarabiał, więc chcą go przyciągnąć do siebie zawczasu dając dobrą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2021, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

pomógł mi ten portal: https://www.konto-studenckie.pl/ :) Mają tam bardzo dużo informacji na temat kont w różnych bankach. Więc bez problemu można porównać oferty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2021, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz każdy bank oferuje konto dla młodych, tzw. konto studenckie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2021, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy we wczesnej dwudziestce mają możliwość otwarcia konta studenckiego

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2021, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale takie konta dla młodych to świetna okazja dla tych osób :) Najczęściej takie konto można założyć do 26 roku :) Sami zobaczcie jaką ofertę dla nich przygotował bank millenium : https://www.konto-studenckie.pl/millennium-pr omocja-konto-360-regulamin-zasady.php :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2021, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakładałem konto kiedy mogłem mieć tylko opcję junior, ale przy ukończeniu 18 lat automatycznie przeszedłem na wersję student

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2022, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A może dla studenta takie konto, które pozwoli na wzięcie pożyczki? Tutaj: https://a.edu.pl/pozyczka-dla-studenta-czy-to -mozliwe/ macie poradnik na ten temat. Sprawdźcie, czy może liczyć na takie wsparcie finansowe.

Ten post był edytowany przez pozytywka dnia: 20 stycznia 2022, 12:15
Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2022, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie każdy bank oferuje jakieś bonusy za otworzenie konta, warto więc porównać kilka ofert.

kredyt hipoteczny

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 256 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Bookingauto.net oferuje szeroki wybór pojazdów, w tym samochodów elektrycznych, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz małe...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 412 Grupa: Trudne tema... Świetnym sposobem na unikanie sezonowych infekcji u mojego kolegi okazał się preparat PADMA 28 Formuła, który można otrzymać be recepty. Jest to preparat roślin...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 459 Grupa: Trudne tema... Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? nawozy do trawników
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 618 Grupa: Trudne tema... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonej drukarni wysokich nakładów w Warszawie, to po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >