jakie marki elektronarzędzi do firmy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 lipca 2019, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

jakie marki elektronarzędzi do firmy polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2019, 06:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy do czego tych narzędzi potrzebujesz. Może napisz konkretniej, to podpowiem. W międzyczasie mogę się podzielić opinią o moim nowym nabytku: nitownica advel 722 do nitów strukturalnych 4.8 - 9.6 mm zakupiona w sklepie http://norsteel.pl/ Istne cacko. Dobrze nam się na niej pracuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2019, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

W firmie mam bardzo dużo sprzętu od AEG, mam duże zaufanie do tej marki. Robią neizawodny sprzęt, akumulatorwe urządzenia sprawdzają się przy nawert tęgich mrozach, nie czuć żadnych spadków mocy.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2019, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Stanley to dobra marka.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2019, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ludzie, pomóżcie, trzeba kupić elektryczną piłę! Nic w tym nie rozumiem, ale podpiwiedzcie jaką kupić żebym sama mogła z nią pracować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2019, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od lat używam w firmie elektronarzędzi aeg. Kiedyś to były narzędzia na kable, ale odkąd mają te baterie 18V, to nie chcę już żadnych kabli, tylko wszystko na akumulatory. Naprawdę pracuje się nimi wygodnie i co najważniejsze, silniki bezszczotkowe sprawiają, że będę mógł ich używać i używać bardzo długo.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2019, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

AEG już od lat używam i nie mam uwag, urządzenia szybko się zwracają, bo działam dłużej, nie tracę czasu w pracy na naprawy sprzętu i więcej zarabiam. Mają bardzo dobre urządzenia akumulatorowe, wydajne i mocne, brdzo często z nich korzystam.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2019, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

co myślicie o ich akumulatorach pro?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2019, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

pewnie że się opłaca, te akumulatory PRO od AEG są bardziej wytrzymałe, wydajne i też znoszą lepiej duże obciążenia. Wyznaję zasadę że lepiej kupic coś solidnego i mieć na dłużej niż się wściekać że znów sę coś popsuło.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2020, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ofertę firmy https://www.ndt24.pl/pl/mt-badania-magnetyczn o-proszkowe/lawy-magnetyczne widziałem, że ktoś szukał dobrej jakości ławy magnetyczne więc u nich warto zamówić. Cena idzie w parze z jakością.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Butik z ubraniami Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Cześć, Ostatnio było kilka pytań o dobre sklepy z ubraniami, a że moja kobieta miała urodziny i chciałem jej zrobić prezent i tutaj polecam Wam butik https://lu...
  • Palenie papierosów Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Badania wykazały, że ludzie, którzy samodzielnie robią papierosy, często mają większą świadomość dotyczącą intensywności i smaku ich palenia. Osoby te są bardzi...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 471 Grupa: Trudne tema... U mnie w diecie nie może zabraknąć pokrzywy, uważam, że ma na mnie doskonały wpływ.
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 262 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Baterie kuchenne Liczba postów: 56 Grupa: Trudne tema... ja zakupiłam w markecie budowlanym ___________ sztuczne róże

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >