jakie narzedzia dla malej firmy remontowo budowlanej

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

21 marca 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam dobrego sprzetu mam do wydania 10000 .wykonuje suche zabudowy sciany sufity,kafelki,montaz drzwi wiec i kucie ,klade podlogi panele ogolnie potrzebne mi narzedzia .zastanawiam sie nad bosch hitachi makita ale jak to wyglada w razie czego z serwisem.pozdrawiam budowlancow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2010, 15:22

Proponuje Ci narzedzia firmy DeWALT naprawdę godne polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2017, 10:42

Ja się zastanawiam, co sądzicie o narzędziach unior?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2017, 09:08

Nawet jeżeli jest to mała firma remontowa, to moim zdaniem warto postawić na narzędzia wyższej klasy i jakości, tak aby były praktyczne i sprawdziły się, ułatwiały pracę.

PHUBestBud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 222 Grupa: Technologie... NA forum było już kilka podobnych tematów, ale powtórzę również w tym: polecam kupić przede wszystkim narzędzia o jak najlepszej, wysokiej jakości tak aby praca...
  • kupujecie materiały budowlane? Liczba postów: 156 Grupa: Technologie... Każdy adres bezie dobry i wskazany bo może się przydać Użytkownikom. Nie zmienia to faktu, że generalnie zakupy online należą do opłacalnych oraz przyjemnych, t...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 245 Grupa: Technologie... Na pewno będziesz potrzebował też wytrzymałe drzwi i bramki obrotowe. Ja do swojego zakładu zamawiałem je od firmy www.bramkiobrotowe.eu.
  • jakie rusztowanie? Liczba postów: 170 Grupa: Technologie... Ktoś wspominał tu o linach stalowych ? bo ja długo czegoś takiego szukałem ale ceny były dość wysokie. Znalazłem firmę www.zawiesialinex.pl i tu ceny mnie zasko...
  • Rury kanalizacyjne - jakie? Liczba postów: 10 Grupa: Technologie... Nasze rury przepustowe z pewnością doskonale odzwierciedlą Twoje wymagania! Pewność wynika z faktu, że znamy się na swojej pracy, jak mało kto. Dowodem na to je...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17824 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >