jakie narzedzia dla malej firmy remontowo budowlanej

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

21 marca 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam dobrego sprzetu mam do wydania 10000 .wykonuje suche zabudowy sciany sufity,kafelki,montaz drzwi wiec i kucie ,klade podlogi panele ogolnie potrzebne mi narzedzia .zastanawiam sie nad bosch hitachi makita ale jak to wyglada w razie czego z serwisem.pozdrawiam budowlancow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2010, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje Ci narzedzia firmy DeWALT naprawdę godne polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 151 Grupa: Technologie... Ja bym zdecydowanie postawiła na coś sprawdzonego - http://festoolnarzedzia.com.pl/. Mają świetne elektronarzędzia i nie bez powodu są chwaleni w internecie. St...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 33 Grupa: Technologie... Bardzo ciężko powiedzieć ile dokładnie trwa budowa domu bo to pytanie jest zbyt ogólne. Wszystko zależy od projektu,naszego budżetu oraz tego jaki będzie przebi...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 68 Grupa: Technologie... Oczywiście z całą pewnością warto w pierwszej kolejności poszukać tego typu artykułów do wyposażenia magazynu w dobrych sklepach internetowych,gdzie znajdziemy....
  • jakiej firmy materiały budowlane Liczba postów: 169 Grupa: Technologie... Myślę,że warto przede wszystkim na bieżąco sprawdzać i monitorować oferty sklepów internetowych,po czym dopiero wybrać ta firmę która nam odpowiada z zakresu ma...
  • Jaki klej do lustra?? Liczba postów: 14 Grupa: Technologie... Może zamiast kleju do lustra warto pokusić się o inne,ale za to równie dobre rozwiązanie jak taśmy montażowe Tesa,co o tym sądzicie? Na www.Grupappmsa.pl znajd...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21327 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 435

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >