jakie narzedzia dla malej firmy remontowo budowlanej

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

21 marca 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam dobrego sprzetu mam do wydania 10000 .wykonuje suche zabudowy sciany sufity,kafelki,montaz drzwi wiec i kucie ,klade podlogi panele ogolnie potrzebne mi narzedzia .zastanawiam sie nad bosch hitachi makita ale jak to wyglada w razie czego z serwisem.pozdrawiam budowlancow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2010, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje Ci narzedzia firmy DeWALT naprawdę godne polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Czym malować mieszkanie? Liczba postów: 4 Grupa: Technologie... Dokładnie tak jak powyżej,należy zastanowić się nad tym co będzie malowane oraz określić budżet jaki posiadasz na ten cel,wtedy doradzimy coś konkretnego,farby....
  • Małe a dobre akcesoria Liczba postów: 3 Grupa: Technologie... Może akcesoria związane z ogrzewaniem oraz fachowa pomoc również będzie Wam potrzebna.tutaj serdecznie zapraszam na www.PieceMans.pl właśnie tym zajmujemy się....
  • Interentowy sklep budowlany Liczba postów: 26 Grupa: Technologie... Polecam zerknąć również na www.PieceMans.pl gdzie znajdziecie odpowiedni piec dla siebie w niższej cenie,fachowa obsługa chętnie pomoże podczas wyboru.
  • Jakie ogrzewanie najlepsze i najtańsze dla nowego... Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Może w takim razie podasz więcej szczegółów odnośnie ogrzewania na podczerwień oraz jak wychodzi to w praktyce jeżeli mowa o kosztach. U nas nabędziesz natomias...
  • Które rusztowanie lepsze ? Liczba postów: 14 Grupa: Technologie... Jeżeli chodzi o rusztowanie to tutaj również jestem zdania,że warto dołożyć a zdecydować się na na to dobrej,solidnej jakości na którym się nie zawiedziemy,w in...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19168 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >