jakie narzedzia dla malej firmy remontowo budowlanej

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

21 marca 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam dobrego sprzetu mam do wydania 10000 .wykonuje suche zabudowy sciany sufity,kafelki,montaz drzwi wiec i kucie ,klade podlogi panele ogolnie potrzebne mi narzedzia .zastanawiam sie nad bosch hitachi makita ale jak to wyglada w razie czego z serwisem.pozdrawiam budowlancow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2010, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje Ci narzedzia firmy DeWALT naprawdę godne polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Które rusztowanie lepsze ? Liczba postów: 8 Grupa: Technologie... witam, jeśli mowa o rusztowaniu to ja polecam rusztowania zakupione w firmie Monter Rusztowania i Szalunki z Krakowa. Mają duży wybór rusztowania. www.monter...
  • Jakie rynny? Liczba postów: 32 Grupa: Technologie... jak jednak ktoś z was zdecyduje sie na metal, to pamiętajcie o tym, że musi byc dobrze zabezpieczony przed korozja, bo wtedy będzie brzydko wyglądało, a taką rd...
  • jakiej firmy brame garażową wybrać? Liczba postów: 36 Grupa: Technologie... jak już wybierzesz bramę, to zadbaj o to, żeby była dobrze zabezpieczona przed korozją, dużo jest takich firm na rynku np taka http://www.galwmet.pl/
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 74 Grupa: Technologie... ja mam sprawdzony sklep http://www.rolmasz-zary.pl/produkty/elek tronarzedzia,2,36193 w którym zawsze znajde to czego szukam. a jako staly klient mam nawet spoko...
  • Jakie sa naprawde okna MILEWSKI ? Liczba postów: 6 Grupa: Technologie... Kupiłem od nich okna już chyba z 10 lat temu i do dziś żałuje. Okna zostały pomalowane złą farbą całkowicie nie odpowiednią dla warunków zewnętrznych i już w cz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15130 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >