jakie narzedzia dla malej firmy remontowo budowlanej

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

21 marca 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam dobrego sprzetu mam do wydania 10000 .wykonuje suche zabudowy sciany sufity,kafelki,montaz drzwi wiec i kucie ,klade podlogi panele ogolnie potrzebne mi narzedzia .zastanawiam sie nad bosch hitachi makita ale jak to wyglada w razie czego z serwisem.pozdrawiam budowlancow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2010, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje Ci narzedzia firmy DeWALT naprawdę godne polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• wiertarka, wiercenie w żelbetonie Liczba postów: 11 Grupa: Technologie... dobrze by było mieć od razu odpowiednie wiertła. Sprawdź ofertę firmy http://www.mix-met.com.pl/. Oni mają wiertła kobaltowe. Sprawdź ich ofertę. U nich znajdz...
  • dom szkieletowy drewniany prefabrykowany Liczba postów: 23 Grupa: Technologie... A dlaczego niby się nie sprawdzi? Jak poszczególne elementy takiego domu są dobrze zabezpieczone to będzie on stal równie długo jak taki murowany. Oglądałem ost...
  • Ekogroszek Liczba postów: 66 Grupa: Technologie... eż kupuje wegiel w smarttrans.net.pl maja tam bardzo dobry wegiel jak i ekogroszek polecam każdemu najlepszy sklep z weglem na rynku
  • Kruszywa pod zaprawę Liczba postów: 4 Grupa: Technologie... To jest dobra firma http://www.sandmix.pl/, zresztą dostali kilka certyfikatów za jakość. Tam sobie poprzeglądaj parametry tych wszystkich kruszyw, jak bedzies...
  • Jakie rynny? Liczba postów: 34 Grupa: Technologie... ja mam metalowe rynny i bardzo dobrze wyglądają i nie rdzewieją. Rynny mam pokryte specjalnym środkiem galwanicznym, który zabezpiecza metal przed rdzą i korozj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17962 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >