jakie narzedzia dla malej firmy remontowo budowlanej

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

21 marca 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam dobrego sprzetu mam do wydania 10000 .wykonuje suche zabudowy sciany sufity,kafelki,montaz drzwi wiec i kucie ,klade podlogi panele ogolnie potrzebne mi narzedzia .zastanawiam sie nad bosch hitachi makita ale jak to wyglada w razie czego z serwisem.pozdrawiam budowlancow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2010, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje Ci narzedzia firmy DeWALT naprawdę godne polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• jakiej firmy materiały budowlane Liczba postów: 48 Grupa: Technologie... Użytkownik Kraken napisał: Ja polecam Termalicę jeżeli chodzi o materiał na ściany, są producentem betonu komórkowego, który sam w sobie jest dobrym produktem,....
  • Sprzątanie po budowie Liczba postów: 5 Grupa: Technologie... Dziękuję za polecenie http://www.dobryserwis.waw.pl/, generalnie Państwo poradzili sobie świetnie z powierzonym zleceniem. Nie mma się do czegi przyczepić...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 77 Grupa: Technologie... w http://www.herz-polska.pl/produkty.html mają dość szeroki wybór produktów, ja mam od nich bardzo dobrą zgrzewarkę
  • jakiej firmy brame garażową wybrać? Liczba postów: 38 Grupa: Technologie... Montujemy bramy garażowe Wiśniowskiego od wielu lat. To co ważne u tego producenta to dobry serwis i dostępność cześć.
  • Kruszywa pod zaprawę Liczba postów: 1 Grupa: Technologie... Czy ktoś może polecić producenta kruszyw o wysokiej zawartości kwarcu pod zaprawy? Zależy mi na jakości.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15477 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >