jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  35 36 37 38 39  ▸  ▸▸

2 marca 2017, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ekogroszek jest spoko: wydajny i ekologiczny. Zerknij sobie na www.weglosmyk.pl/ - mają tam więcej na ten temat napisane, no i sprzedają wysokiej jakości ekogroszek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko inteligentny inaczej może nazwać ogrzewanie węglem ekologicznym!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2017, 06:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak z kupnem pieca centralnego ogrzewania na węgiel kamienny? Nadal jest to opcja godna uwagi? Zastanawiam się nad tym, bo niedługo czeka mnie wymiana i nie wiem na co mógłbym się zdecydować. Rozejrzałem się trochę w ofertach dostępnych na rynku i najbardziej interesowałby mnie ten model - http://kotlynalata.pl/oferta/kotly-calodobowe -typu-kw-gr/, ktoś może wspomóc radą?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Era piecy dobiega końca. Wkrótce tak zaostrzą normy, że większość piecy trafi tam, gdzie jest ich miejsce. Na złom.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2017, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo sterowania sprzedaje hurtownia Swatt za niegłupie pieniądze. Mam na myśli firmę ze strony swatt.pl. Jakiś czas temu brałem od nich system zdalnego nadzoru i spisuje się bez zarzutu, dokładnie tak jak mi to tłumaczył człowiek z obsługi. Szybka dostawa, długa gwarancja na produkt, cały czas miałem feedback z hurtowni o stanie realizacji zamówienia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2017, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

I co to za sterowanie sprzedaje ta hurtownia? Co znaczy niegłupie pieniądze?
Sądzę, że dolary albo euro, ba za głupie złotówki nic nie kupi...

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 01:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ilość rozwiązań na rynku jest przeogromna, ale zdaję sobie sprawę z tego, że im większa oszczędność tym lepiej. Sam jestem posiadaczem ekologicznego kotła c.o, który udało mi się zakupić kilka miesięcy od http://www.kamen.com.pl/produkty/kotly-tradyc yjne/kamen-wg-premium/ to piec na węgiel kamienny, ale można spokojnie mieszać go z drewnem. Wydaje mi się, że to klasyczne rozwiązanie daje najwięcej korzyści zarówno pod względem cenowym jaki energetycznym.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej klasy systemy grzewcze sprzedaje Swatt przez swój serwis -swatt.pl. Odkąd z nimi współpracuję to jeszcze żadnych przestojów z dostawami mi nie robili. Ja bym ich polecał, mają bardzo urozmaicony wybór jeśli chodzi o kotły, ale też sporo klasowych grzejników z prostym, szybkim montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2017, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z was zastanawiał się nad takim rozwiązaniem jak oferuje http://pellux.pl/ czyli kotły peletowe ? Wydaje mi się że takie nowoczesne i ekologiczne rozwiązania to przyszłość, w kocu wszyscy musimy dbać o otocznie i środowisko ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Część do ogrzewania podłogowego ostatnio dość regularnie zamawiam przez hurtownię Swatt (ich serwis -swatt.pl). Miła i uczciwa obsługa, nie ma opowiadania cudów o parametrach konkretnych produktów. Rury, kształtki, rozdzielacze – wszystko można u nich dostać, także mam w jednym miejscu pełne zaopatrzenie – duża wygoda i też oszczędność czasu i pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  35 36 37 38 39  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >