jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  36 37 38 39 40  ▸  ▸▸

27 marca 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez względu na to na jaki typ ogrzewania się zdecydujemy, to warto wybrać również dobrego i sprawdzonego dostawcę opału, a akurat w tej kwestii możemy pomóc, ponieważ zajmujemy się tym na co dzień. Zobaczcie na www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

jak rozmawiamy o ogrzewaniu to ważny jest też jego montaż i wykonanie całej instalacji z własnego doświadczenia polecam Fabrykę Ciepła pana Dariusza Kosieradzkiego, są naprawdę bardzo solidni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2017, 04:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałem się na zakup nowoczesnego kotła na pellet i moim zdaniem to dobre rozwiązanie. Ekologiczne i przede wszystkim tanie. Przy aktualnym zanieczyszczeniu powietrza jakie generujemy i kosztach ogrzewania domu jednorodzinnego ta oferta jest najbardziej optymalna. Stosunek ceny do jakości wobec konkurencyjnych sposobów ogrzewania pozostawia wiele do życzenia. Kocioł kupiłem od http://pellux.pl/kotly-peletowe-pellux/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2017, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór kotła grzewczego nie jest prostą sprawą. Liczą się wszystkie parametry, które mogą znacząco wpłynąć na to jak ciepło przechodzi przez budynek a koszta z tym związane mogą zmaleć lub wzrosnąć. Ja zdecydowałem się na połączenie - http://www.twmtermo.pl/Kotly_grzewcze,k,10.ht ml + ogrzewanie podłogowe. Wydaje mi się, że dzięki temu uzyskuję najlepsza gwarancję tego, że przy niewielkim nakładzie pieniężnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Z hurtownią Swatt mam pozytywne doświadczenia, także ich mogę ewentualnie podpowiadać. Nie wiem jak w przypadku innych systemów, ale kotły gazowe mają bardzo wydajne. Prowadzę działalność instalacyjną i u nich mi się opłaca kupować też ze względu na różne rabaty dla firm i dość dobrze pomyślany program lojalnościowy. Na stronie swatt.pl jest cała oferta, kotły są całkiem przyzwoicie rozpisane, a jak ktoś ma wątpliwości co do instalacji to najlepiej do nich napisać albo zadzwonić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2017, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestawiłem się pół roku temu na technikę grzewczą jaką sprzedaje Swatt na swojej stronie swatt.pl. Profesjonalna hurtownia, mają certyfikowane, atestowane rzeczy zamiast jakiś chińskim imitacji, które często są potem źródłem problemów a nierzadko wycieków i wypadków w budynkach. Można się z nimi dogadać co do terminu dostawy, nie grzebią się z kompletowaniem zamówień.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio przekonuję się do hurtowni Swatt z portalu swatt.pl. Robiłem u nich już dwa zamówienia na kotły i kominki i generalnie nie mam się do czego przyczepić. Terminowa dostawa, towar fachowo zapakowany, nic mi podczas transportu nie ucierpiało. Mam w planie dołączyć do ich programu lojalnościowego bo na pierwszy rzut oka wygląda to dość preferencyjnie i nieskomplikowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre doświadczenia mam z hurtownią Swatt (swatt.pl). Już sporo zamówień u nich zrobiłem i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby mi jakiś bubel dostarczyli. Głównie kotły na pellet u nich biorę, ale się zdarza też czasami że wezmę podgrzewacz przepływowy czy inne ogrzewanie, w zależności jakie zlecenia się trafiają.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii ogrzewania, to oprócz wydajnego kotła, warto zainwestować także w kaloryczny opał od sprawdzonego dostawy, właśnie tym zajmujemy się na co dzień, sami sprawdźcie na www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem w stałym kontakcie z hurtownią Swatt już od jakiegoś czasu i u nich staram się robić takie zakupy. Czy kotły, czy elementy montażowe, czy nawet skrzynki do montażu natynkowego to biorę w tej hurtowni, na stronie swatt.pl mogę sobie wygodnie złożyć zamówienie online. Tam jak się ma firmę to można się zarejestrować jako instalator i od razu zyskuje się dostęp do rabatów i zniżek, także można dużo mniej wydać za niektóre akcesoria.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  36 37 38 39 40  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 432

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >