jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  39 40 41 42 43  ▸  ▸▸

11 września 2017, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

pellet dobra sprawa. Osobiście kupuje pellet przez internet www.epelety.pl i jestem zadowolony z jakości tego opału. Nigdy nie miałem problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2017, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wspaniałą ofertę posiadają https://fokus-kotly.pl . Jestem niezmiernie zadowolony z ich kotła fokus domino II. Mają spory asortyment, dlatego zalecam się rozejrzeć - znalezienie tego jedynego ogrzewania zajęło mi sporo czasu na ich stronie. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stosuję piec ogrzewany na pellet. Rozwiązanie może wydawać się dziwne, jednak zdecydowanie warte uwagi. http://499.com.pl/ dostarczyli wysokiej jakości piec, ktory wyśmienicie się sprawdza w najgorsze mrozy!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu dziwne? Akurat ogrzewanie pelletem nikogo już nie dziwi, podobnie jeżeli chodzi o ekogroszek. Wystarczy tylko zainwestować w dobry i wydajny kocioł o optymalnej mocy.

Tchsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaki pellet wybrać aby nie mieć problemów i był jak najbardziej efektywny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: benS napisał: a jaki pellet wybrać aby nie mieć problemów i był jak
najbardziej efektywny.


Witam! Najlepiej wybrać pellet posiadający odpowiednie certyfikaty, który jest pozyskiwany z pewnych źródeł. Taki pellet można nabyć w firmie Stelmet. Mamy dwa jego rodzaje: Lava oraz Olimp. Zakupić go może Pan w sklepie internetowym epellety.pl lub u naszych dystrybutorów.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2017, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie w gminie jest dofinansowanie do zakupu pieca na pellet jak dla mnie to bardzo dobra opcja ponieważ zmieniając piec na pellet zaoszczędzę do tego zadbam o środowisko.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

My palimy ekogroszkiem z tego składu http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/. Jak dla mnie ten ekogroszek jest bardzo kaloryczny i dobrze się spala.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślimy coraz poważniej o przejściu na pellet, piec już mniej więcej wybrany tylko jaki pellet? Sporo osób polecało ten ze stelmetu, ktoś z Was używa?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

pellet ze stelmetu możesz zamówić z epellety.pl z dostawą prosto do domu. A z tego co znajomi mówią (korzystają) jest dobrej jakości i nie mieli nigdy problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  39 40 41 42 43  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 351

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >