jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  45 46 47 48 49  ▸  ▸▸

26 marca 2018, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na ogrzewanie podłogowe, preferujecie taki rodzaj czy wręcz przeciwnie? Bo moim zdaniem to rewelacyjna i bardzo komfortowa kwestia, wystarczą w tym celu specjalne maty grzewcze.

www.ceo-shop

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie firmy, która wykona dla was instalację grzewczą to polecam wam zgłosić się do www.ziso.net.pl Zajmują się projektowaniem i wykonywaniem instalacji sanitarnych i grzewczych. Wykonali centralne ogrzewanie w moim domu. Zrobili to bardzo szybko i dokładnie, więc warto się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2018, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Możliwości jest sporo - ja osobiście zdecydowałem się na gruntową pompę ciepła. Wszystkim zajmowała sie firma Fonko, którą mogę śmiało polecić. To specjaliści, którzy zajmują się pompami już od wielu lat, dzięki czemu ich urządzenia są najwyższej jakości. Wszystko robione jest na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2018, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaka pompa ciepła jest lepsza?? Gruntowa czy powietrzna?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2018, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym się poradzić w sprawie wyboru odpowiedniego systemu grzewczego dla mojego nowo pobudowanego domu. Myślę nad jakimś nie za drogim piecem kondensacyjnym, który będzie można podłączyć pod mój komin zakupiony ze strony: http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominow e/komin-turbo.html

Ten post był edytowany przez lawiana dnia: 19 kwietnia 2018, 13:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że dobór sposobu ogrzewnia do zakupionego już komina to zła droga. co więcej, gdybyś zdecydowała się na pompe ciepła, to taki komin byłby ci zupełnie zbędny, co oznacza oszczędność.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej wybrać na samym początku odpowiedni rodzaj ogrzewania, a dopiero później decydować się na budowę. Jak będziemy wiedzieć, w jaki sposób chcemy ogrzewać dom, to wtedy można wprowadzić odpowiednie rozwiązania już na etapie projektu. Warto przemyśleć montaż pompy ciepła, ponieważ moim zdaniem jest to bardzo przyszłościowe rozwiazanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz jakiegoś taniego ogrzewania, a przy tym ekologicznego to pomyśl o kotle na pellet. My mamy taki - http://www.sas.busko.pl/pl/produkty/sas-bio-c ompact.html od trzech sezonów już i świetnie się sprawdza. Najważniejsze dla mnie jest to, że ma on automatyczny podajnik, dzięki któremu jest dużo mniej roboty przy kotle. A fakt, że jest to kocioł 5 klasy, zamyka usta wszystkim znajomym "ekologom":)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Olej grzewczy można zamówić w firmie Lomax, tu macie do nich kontakt http://www.lomax.com.pl/ polecam, bardzo dobry olej. Spokojnie w zimę, nawet przy bardzo niskiej temperaturze można po prostu skutecznie i komfortowo ogrzać dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2018, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W sprawie kotłów tego rodzaju po prostu najlepiej się skontaktować z firmą, która przede wszystkim ma doświadczenie nie tylko w sprzedaży, ale również w doradztwie. Tu polecam zajrzeć na stronę http://www.gizex.com.pl/ oni właśnie oferują tego rodzaju pomoc. No i same kotły oczywiście.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  45 46 47 48 49  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >