jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

26 września 2013, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz kupić taniej pewną ilość gazu, ale nie wlejesz do zbiornika więcej niż może on pomieścić, a co wtedy jak gazu zabraknie? Nie masz wyboru i musisz kupić to co oferowane jest na rynku. Może zdarzyć się tak, że trafisz na najwyższe ceny na rynku i w takiej sytuacji wcale nie zaoszczędzisz…

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2013, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak. Niestety nie przewidzę w 100% zużycia gazu. Słyszałem też, że trafiają się oszuści sprzedający tańszy gaz, który jest gorszy jakościowo. Ma mniejsza wydajność=większe zużycie. Faktycznie tak jest?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2013, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno ogrzewanie na gaz jak i olej opałowy będą bardzo kosztowne,proponuję układ Co i do tego dobry kocioł www.PieceMans.pl dzięki czemu będziemy mieli niższe koszty.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2013, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kinder napisał: No tak. Niestety nie przewidzę w 100% zużycia gazu.
Słyszałem też, że trafiają się oszuści sprzedający
tańszy gaz, który jest gorszy jakościowo. Ma mniejsza
wydajność=większe zużycie. Faktycznie tak jest?


Osobiście tego nie doświadczyłem, bo dzierżawię zbiornik i mam stałego dostawce gazu. Ale niestety się to zdarza.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2013, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A wie ktoś może ile trzeba czekać na dostawę gazu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2013, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że nie jest to strasznie długi czas. Czasem zimną mogą być utrudnienia w dostawie, ale ogólnie dostawcy dbają o terminy. Ja na szczęście nie muszę o to dbać. Bo to firma kontroluje poziom gazu w zbiorku.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2013, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja,musiałbyś bardzo długo czekać,wiec nie wiem czy warto.. Moim zdaniem obydwa rozwiązania są kosztowne, no może olejowe nico bardziej. Warto jednak na samym początku wybrać dobry kocioł,z znajdziesz go na www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2013, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Od firmy Wtikowski (www.kotly-witkowski.pl/) dostaniesz naprawdę jakościowe kotły. Zobacz sobie również ich ofertę palników. Sam zamontowałem niedawno palnik rynnowy do posiadanego już kotła i jak kilka razy już paliłem, to takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2013, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak z czystej ciekawości. Jaka jest zasada montażu takiego kotła? Muszą być spełnione jakie wymogi?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2013, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna sprawa. Myślałem, że nie zależnie od tego, czy dzierżawię, czy mam własny zbiornik musze sam informować o potrzebie dotankowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >