jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸

16 sierpnia 2017, 00:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainwestowałem w kocioł wieloolejowy z oferty http://www.tec.com.pl/ . Nie ukrywam, że był to jeden z najlepszych zakupów do mojego domu. Doskonałe rozwiązanie, które okazało się alternatywą dla gazowego ogrzewania, którego zwyczajnie nie mogłem zainstalować w swoim domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2017, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałam, ze bardzo oszczędna jest gazowa instalacja cieplna coś jak ma w ofercie http://www.gazuno.pl/ay-zewnetrzne-kotly-kond ensacyjne.html. Jakiś czas temu analizowaliśmy oszczędność na takim systemie grzewczym i okazało się, że może to dać spore oszczędności. Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na wymianę całej instalacji, ale mamy ją na uwadze. Więc zobacz sobie może skorzystasz.

Ten post był edytowany przez Maleńka dnia: 29 sierpnia 2017, 15:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2017, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o nowoczesne technologie grzewcze to mi w oko wpadły oferty na stronie https://www.immergas.pl/Produkty,7263/KOTLY_O _MOCY_DO_35_kW?dest=1 . Według mnie warto tutaj zajrzeć, ponieważ mają ogromny wybór w najróżniejszych systemach, które są solidne i wysokiej jakości. Z tego co się orientuje to firma już prosperuje na rynku od 20 lat.

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 18 sierpnia 2017, 12:46
Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Olej opałowy nie musi być drogim rozwiązaniem, jeśli będziemy zaopatrywać się z odpowiedniego źródła. Tani nie oznacza również słabej jakości - http://auto-benz.pl/ którzy zaopatrują mnie już od bardzo dawna charakteryzują się najwyższą jakością paliw, z których korzystamy ja a także moi znajomi.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór jest prosty i tutaj zdecydowanie przeważa ogrzewanie na gaz, olej opałowy jest bardzo drogi i nie ma nawet o czym dyskutować, to niezależne od źródła a to co najtańsze z reguły nie nadaje się do palenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2017, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Olej u nas odpada, za drogo to wychodzi, ale myslimy o gazie płynnym ze zbiornika. Tylko nie wiem jak to wychodzi cenowo. Muszę się dowiedzieć o dzierżawę zbiorników, czy lepiej jednak kupić na własność? Ma ktoś takie ogrzewanie i może powiedzieć jak z tym jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

jak miałbym wybierać z tych dwóch sposobów ogrzewania to poszedłbym w ogrzewanie gazowe. Jest to według mnie korzystniejsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik dronka napisał: Olej u nas odpada, za drogo to wychodzi, ale myslimy o gazie
płynnym ze zbiornika. Tylko nie wiem jak to wychodzi
cenowo. Muszę się dowiedzieć o dzierżawę zbiorników,
czy lepiej jednak kupić na własność? Ma ktoś takie
ogrzewanie i może powiedzieć jak z tym jest?


Cenowo wychodzi okej, nie ma tragedii. Osobiście wybrałem dzierżawę, głównie ze względu na to, że nie muszę sam serwisować zbiornika. Gaspol to robi i jak na razie nie mam zastrzeżeń

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

My nasz domek ogrzewamy gazem, i nigdy nie przeszło nam nawet przez myśl, żeby zmienić ogrzewanie na inne, może dlatego, że od początku postawiliśmy na jakość i mąż kupił kocioł gazowy w Instaltechu w Strzyżowie: [url]http://instaltech24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mając taki wybór to faktycznie zdecydowanie warto wybrać ogrzewania na gaz, głównie chodzi o koszty, warto przeanalizować jak wygląda to w praktyce ogrzewania olejowego.

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >