jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

4 grudnia 2016, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

też mi się wydaje że jednak coraz więcej osób wybiera pellet. Sam mam takie ogrzewanie u siebie i udało mi się nawet piec kupić w http://499.com.pl/ w przystępnej cenie bo mają sporo promocji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2016, 19:25

mi akurat podobaja się kominki na pellet jedyny mój problem to nie bardzo mam go gdzie zainstalować

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2016, 16:52

Jeśli chodzi o kominki na pellet to ja mam piecyk wolno stojący , który udaje kominek. Palący się pellet , świetnie wygląda ,

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2016, 11:12

Ja jestem fanem ogrzewania gazowego http://krajowy.biz/firma,norgazpl. Uważam, że jest to swietny wybór. Dlatego, że ogrzewanie gazowe jest tanie. W porównaniu do elektrycznego. Poza tym butle gazowe, nie są tak niebezpieczne jak niektórzy je demonizują. Dlatego też serdecznie polecam wam inwestycje w nie. Sam korzystam i nie narzekam.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2016, 18:50

Ja od zawsze marzyłem o kominku w mieszkaniu, jednak mieszkam w bloku wiec nie moglem sobie na to pozwolić. Na szczęście znajomy polecił mi www.wilinski.pl , zajmują się tam montażem bio kominków, które spokojnie można eksploatować w mieszkaniu w bloku. To świetna opcja i nadaje wiele nastroju i ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2016, 13:37

Jeżeli spalanie węgla jest ekologiczne, to głupcy cieszą się najwyższym ilorazem inteligencji!

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2016, 15:36

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest ogrzewanie elektryczne. Przy zastosowaniu pieców akumulacyjnych np takich jak oferuje firma http://krajowy.biz/firma,henimaxpl ogrzewanie elektryczne wcale nie jest takie drogie. Dzięki nowoczesnej technologii grzewczej mozna zyskac tanie ciepło w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 19:45

trzeba wybrać za i przeciw jeżeli ktoś ma chęć zakupic piec na pellet to czemu nie zawsze można zmienić co prawda wiąże się to z kosztami a co do pelletu to jak dla mnie jest to paliwo które zdobywa coraz większą popularność.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 06:54

Przy zapowiadanym wzroście cen należy zastanowić czy opłaca się bawić w ogrzewanie elektryczne. Moim zdaniem albo pellet, albo ogrzewanie systemowe np. od Termiki. W przypadku tej drugiej opcji w ogóle nie trzeba też myśleć nad kupowaniem materiału grzewczego, co jest bardzo wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 16:50

A co myślicie o ogrzewaniu takim brykietem http://sebkop.pl/brykiet-ruf ? Ciekawa jestem, jak to wychodzi cenowo. I ile takiego brykietu trzeba by kupić na zimę?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• doprowadzenie wody ze studni do domu? Liczba postów: 46 Grupa: Robimy inst... I jak kwestia przyłącza,udało się zrealizować projekt czy w dalszym ciągu się nad tym zastanawiasz? Bo wszystkie niezbędne akcesoria,materiały znajdziesz na Hy...
  • Jaki hydrofor? Liczba postów: 6 Grupa: Robimy inst... Polecam pompy ominigena. Są to bardzo dobre zestawy hydroforowe ze zbiornikami. Ceny też nie są zbytnio wygórowane.
  • Jaki hydrofor wybrać? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy inst... Znawcy sugerują, że przy tak licznej rodzinie, zaden mały hydrofor, poniżej 100 litrów jest niewydajny. Najlepiej więc 200.
  • Jaki piec kupić? Liczba postów: 175 Grupa: Robimy inst... Niestety, ale w dalszym ciągu nie znamy budżetu autora a to jednak mimo wszystko jest wg mnie kluczowe ( poza powierzchnią grzewczą domu), podczas wyboru odpowi...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 237 Grupa: Robimy inst... Coś mi się wydaje, że hurtownia ledwo plącze. Co post to reklama. Ciekawe czy portal budnet.pl na tym zarabia, bo jeżeli nie, to mają kasy jak lodu!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 23922 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >