jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 maja 2009, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

powiedzcie, które ogrzewanie będzie lepsze i tańsze czy gazowe czy elektryczne. i co z bezpieczeństwem przy tego typu ogrzewaniach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2009, 17:28

Elektryczne ogrzewanie jest zdecydowanie bezpieczniejsze, tylko droższe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2009, 16:13

Evidence a dużo droższe jest? zarówno jak w montażu jak i podczas sezonu grzewczego?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 12:22

Myślę, że dostawy gazu łódzkie w Centrum Gaz to naprawdę bardzo dobra oferta. Jeśli również i wy szukacie tego typu usług, to warto zapytać ich o ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2016, 16:42

Użytkownik Gość: kuba17 napisał: Evidence a dużo droższe jest? zarówno jak w montażu jak
i podczas sezonu grzewczego?

polecam porównać na tym przykładzie dla domu 200m2

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2016, 13:59

Użytkownik przemek986 napisał: Użytkownik Gość: kuba17 napisał:
Evidence a dużo droższe
jest? zarówno jak w montażu jak

i podczas sezonu grzewczego?

polecam porównać na tym przykładzie dla domu 200m2

Ta tabelka, to taka sama ściema jak dobra zmiana!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2016, 14:19

czy ktoś z Was posiada piec na pellet?? JAk wyglądają koszty takiego ogrzeania?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2016, 21:44

Ja dopiero od tego roku będę ogrzewał pelletem ale przeanalizowałem dość dokładnie aspekt ekonomiczny, ekologiczny i nie będę ukrywał że i wygodę. Tyle w teorii a praktyka prawdę pokaże.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 16:08

według mnie ważna przy pelletach jest bezobsługowość kotła jak i czysto w kotłowni także według mnie to opał bez wad.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2016, 16:25

bezobsługowość przy pellecie? a kto ten pellet dorzuca do pieca? teściowa? ;) bezobsługowość to masz przy gazie czy pompie ciepła

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 34 Grupa: Robimy inst... jak dla mnie takie rozwiązanie jest bez sensu, szczególnie w mieście, no ale co kto woli :)
  • Ogrzewanie węglem Liczba postów: 88 Grupa: Robimy inst... Najkorzystniejsze dla nas są kotły CO z podajnikiem. Jeden zasyp, nie trzeba chodzić i pilnować. Dodatkowo piec sam sobie steruje wszystkim, co ogranicza naszą...
  • wkłady kominkowe z zabezpieczeniem termicznym Liczba postów: 3 Grupa: Robimy inst... Jak dla mnie mistrzem w temacie wkładów kominkowych jest Strzyżowski sklep znajdujący się na ulicy Tunelowej Instaltech24. Potrafią dobrze doradzić, zależy im f...
  • Co z kolektorami? Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Dobre jakościowo kolektory znajdziesz w sklepie Instaltech ze Strzyżowa, sami tam właśnie kupowaliśmy z mężem i naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Od mont...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 238 Grupa: Robimy inst... Po to są izolacje, by izolować, a nie płacić jak głupi za ogrzewanie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20666 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 427

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >