jakie płytki do łazienki?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 września 2009, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
jakie płytki proponujecie do łazienki? jaki kolor firma? na co zwrócić uwagę przy wyborze płytek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2009, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

przy wyborze płytek (w ogóle jej wystroju) do łazienki poleciłbym projektanta wnetrz. tanszym rozwiazaniem jest poprostu wybór z katalogu jakich pełno w sklepach. moi klienci bardzo czesto z niego korzystają. musisz pamietac tez o zasadniczej sprawie. rozmiar plytek zalezy od wymiarow pomieszczenia (w tym wypadku łazienki) wieksza łazienka- lepiej pasują większe płytki, do których warto dodać jakąś malutką mozaikę, np na zabudowę wanny, brodzika. nadaje to uroku pomieszczeniu. wybór jest ciężki na dzisiejszym rynku ale nie warto oszczędzać aż nadto. najtańsze płytki mają wiele wad. po wytrzymałość materiału na wymiarach kończąc. np tańszy towar tej samej serii, płytka ma np 45x120, druga zaś 45x120,1. przy małej fudze, która oczywiście daje najleprzy efekt (polecam krzyżyki 1mm ale to juz sprawa indiwidualna)nie da sie ich dobrze ułożyć(kalibracja). do uzyskania takich informacji służy tabela z boku opakowania towaru.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2009, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsze są w kwiatuszki :)))
nie pytaj jak debil: jaki kolor, jaki producent. Ja np. nie znosze fioletu i rózu, innym będą się podobać właśnie takie. Znajdź płytki, które będą ci odpowiadały wizualnie, a potem zawęź do płytek jednego producenta - i wybór z głowy...

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2009, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej iść do jakiegoś większego salonu czy sklepu wielkopowierzchniowego i wybrać to, co Ci się podoba. Ja też nie miałam pojęcia co wybrać, jak się za to zabrać, a mąż nie za bardzo się kwapił do pomocy (na szczęście zapłacił!). Z racji tego że mieszkam w Krakowie poszłam do Max-Fliza, u nas to popularna firma i od tak zwanego kopa wybrałam. Wiem, ze mają gdzieś jeszcze swój sklep. Musisz tylko poszukać ich w internecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2010, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląd i kolor płytek to jedna sprawa można powiedzieć indywidualna dla każdego z nas, natomiast parametry i jakość to druga.
Co powinniśmy wiedzieć o płytkach zanim dokonamy ich zakupu?
Co, nieco o parametrach płytek, na co zwrócić uwagę napisałem na mojej stronie http://www.dobryremont.wroclaw.pl]www.dobryremont.wroclaw.pl w zakładce PORADNIK -> ://http://www.dobryremont.wroclaw.pl/poradnik_03plytki.html] płytki ceramiczne

Serdecznie zapraszam

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 16 października 2015, 15:36
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2010, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witamy wszystkich serdecznie, osoby które szukają płytek ceramicznych, gresowych, ściennych, podłogowych zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.twojaplytka.pl. Znajdą tam Państwo interesujące płytki ceramiczne, fachową poradę, możliwość negocjacji ceny, odpowiednie rabaty.
Długoletnia obecność na rynku ceramicznym, wysoka jakość naszych produktów i usług sprawia, że jesteśmy pewnym, cenionym i godnym partnerem
Nasza atuty to najlepsze ceny i jakość produktów takich jak: płytki ceramiczne, płytki ścienne,płytki podłogowe, gresowe, łazienkowe, tarasowe, salonowe, kuchenne. Nasza firma to także płytki Opoczno, płytki Paradyż, płytki ceramiczne Tubądzin, Stargres, Cer-rol, Ceramika Końskie

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 16 października 2015, 15:41
Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2010, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No i widzisz sam się prosiłeś. Na ta ogólne zapytanie dostałeś dwie reklamy:) Idź i pooglądaj to najlepszy sposób. Gdzieś gdzie jest wszystko w jednym miejscu, żebyś się za dużo nie nachodził:P

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2010, 03:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedyna porada moim zdaniem w tej kwestii - poczytaj o kalibracji. Reszta jest mniej ważna. Najpiękniejsza okładzina nie wybroni swym wyglądem różnic na wymiarach płytki. Glazurnik będzie klął i zrobi, ale nikt nie jest cudotwórcą jak materiał się do niczego nie nadaje...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2010, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

to wszystko to jest rzecz gustu..jeden woli różowe płytki, inny zielone, także ciężko doradzić coś konkretnego, faktycznie wydaje mi się, że najlepszym pomysłem byłoby przejście się do jakiegoś większego salonu, albo nawet poszperanie w Internecie, żeby poszukać jakichś inspiracji

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2010, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łazienki pewnie jakieś jasne - zielone niebieskie białe te zawsze u mnie dominowały w łazience. Ale teraz coraz bardziej skłaniam się do urządzenia całej łazienki na czarno-czerwono z białymi elementami. Widziałem pewien projekt i bardzo mi się spodobał. Teraz własnie w tym kierunku chcę iść.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >