jakie pustaki do budowy domu

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸

24 listopada 2016, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik cezar17 napisał: Ja chciałbym polecić poradzenie się specjalisty, na
przykład Panów ze składu budowlanego elgrom pl. Wszyscy
tutaj piszecie o swoich doświadczeniach, ale każdy z Was
(albo przynajmniej większość) ma "na koncie" budowę
tylko jednego domu.

Akurat niedawno zamawiałem w hurtowni Elgrom spory zestaw materiałów budowlanych do wykończenia domu i jeden z pracowników zagaił rozmowę i musze przyznać, że byłem pod wrażeniem jakich rad mi udzielił, oraz tego na co mam zwracać uwagę. Naprawdę fachowe przygotowanie pracowników za co należy pochwalić zarówno kierownictwo jak i pojętną obsługę ;)

Ten post był edytowany przez gorgon.zola dnia: 24 listopada 2016, 19:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2016, 05:15

Zdecydowanie nie uważam, aby kupno bloczków keramzytowych było drogim rozwiązaniem. Wręcz przeciwnie - proszę sobie zobaczyć - http://www.keramzytsystem.pl/produkty - przy tym co oferuje sam materiał to jeszcze tylko zyskujemy. Ale co kto uważa. Ja wiem natomiast, że warto zainwestować własnie w bloczki keramzytowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2016, 03:54

Mierzę się dokładnie z tym samym problemem. Potrzebuję kupić dużą ilość materiałów budowlanych, ale nie wiem kompletnie od czego zacząć. Ponad to mam dylemat nad wyborem rodzaju bloczków ściennych. Zwykłe czy keramzytowe? Z jednej strony atrakcyjniejsza cena a z drugiej nieporównywalne korzyści jakie płyną z budowy keramzytem. Wy może korzystaliście i jesteście w stanie coś doradzić? Mam na myśli - http://www.keramzytsystem.pl/produkty-suboferta-cegly

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 16:02

Materiały na bazie keramzytu to opłacalna inwestycja. Spory wybór tego rodzaju materiałów oferuje firma Termat http://www.termat.pl. Sam przed rozpoczęciem budowy zaopatrzyłem się u nich w pustaki, stropy, a także biegi schodowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 21:44

Materiały na bazie Keramzytu są o jakieś 20% droższe od konkurencyjnego Porothermu, a wcale nie oferują radykalnie lepszych parametrów. Za co miałbym przepłacać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2017, 15:28

Takie firmy jak termat.pl sprzedają keramzyt w cenie na tyle rozsądnej że jestem gotowy dopłacić i mieć pewność co do ich solidności. Teraz już nie mogę sobie pozwolić na ryzykowanie półśrodkami...

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2017, 20:44

A co sądzicie o płytach warstwowych do budowy domu? Np. tych http://www.gor-stal.pl/produkty-i-rozwiazania /plyty-warstwowe-gs-pir.html ? Slyszalem ,że to bardzo dobry materiął i coraz więcej osób se na niego decyduje.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 21:59

Płyty warstwowe to jakiś wynalazek... Domu bym z tego dla siebie nie stawiał. Osobiście jestem za tradycyjnymi rozwiązaniami, czyli za domem murowanym - np. z ceramiki Porotherm albo silikatu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 07:47

canadian pharmacies

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2017, 08:30

buy clomid in australia online

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Wyposażenie magazynu Liczba postów: 180 Grupa: Technologie... Na wyposażenie magazynu składa się jak widać wiele czynników. Z pewnością najważniejszą rolę odgrywają tu regały. Rodzajów takich produktów jest wiele, co sądzi...
  • Kruszywa pod zaprawę Liczba postów: 17 Grupa: Technologie... @ypsilon, dzięki za odpowiedź. Zadzwoniłem do Sandmixu i już dostałem ofertę. Pierwsza dostawa niebawem, więc mam nadzieje, że wszystko pójdzie gładko jak do te...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 90 Grupa: Technologie... Zaglądałeś już na nasza stronę www.Studniarz.waw.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas to zrobić, jesień to dobry okres na prace związane z wykonaniem własnej studn...
  • Chemia budowlana Liczba postów: 10 Grupa: Technologie... Zarówno jeśli szukacie dostawcy chemii budowlanej, jak i takie j do własnego użytku, o warto przejrzeć ofertę w http://www.ansterm.pl/ . Moim zdaniem oferują on...
  • Chemia budowlana Liczba postów: 5 Grupa: Technologie... Jeżeli chodzi o chemię budowlaną, to w naszym centrum budowlanym www.Auroks.pl także znajdziesz szeroki wybór oraz ciekawe promocje, zapraszamy :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17102 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >