jakie zamki antywłamaniowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 stycznia 2015, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

l680 - też mam u siebie Wikędy z serii Premium z wkładkami Wilka. To co mnie cieszy najbardziej, to to że Wikęd daje w standardzie system jednego klucza.
Inna sprawa to dbanie o wkładki, które są bezobsługowe. Przy np. gipsowaniu należy pamiętać aby zakleić taśmą malarską wkładki aby pył nie dostał się do środka i ze smarem nie stworzył "kitu do okien".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2015, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Co to jest system jednego klucza? Mam taki sam klucz w górnym i dolnym zamku?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2015, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do polecanych firm możesz się zgłosić do nich www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl bardzo dobrze znaja się na zamkach i na pewno doradza Ci jakas godna polecenia firme od porządnego sprzętu, a do tego mogą CI od razu zamontowac zamek w drzwiach.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak - system jednego klucza pozwala na otwieranie górnego i dolnego (inaczej głównego lub podklamkowego) zamka jednym i tym samym kluczem.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu masz to bardzo ładnie opisane: http://www.jeden-klucz.pl/o-systemach-masterk ey/co-to-jest-system-master-key - prosto i elegancko. Moim zdaniem rzecz warta uwagi, zwłaszcza w domu albo w biurze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak złodziej przewierci jeden zamek, to otworzy oba na raz? Co powiecie o drzwiach Prestige? Czy warto jest dopłacać?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2015, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Michalox - nie ... tu mowa o systemie umożliwiającym otwieranie np. 2 zamków zamontowanych w jednych drzwiach za pomocą jednego klucza (system jednego klucza).
Inny wątek to master-key czyli klucz z "uprawnieniami". Główny klucz otwiera każde drzwi w firmie (np klucz szefa) a pracownicy mają klucze które otwierają określone pomieszczenia (np. do własnego biura i stołówki ale do gabinetu szefa już się nie dostaną).

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2015, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W takich sprawach warto porozmawiac z ekspertami takimi jak np. www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl należy bardzo dokladnie dopasowac zamek do drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, rozmowa z ekspertami to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. ja miałam taką z firmy http://www.jeden-klucz.pl/kontakt i otrzymałam zamki jakie sprawdzają się u mnie w domu i firmie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, dzięki za info :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...

Czytaj też