jakiej firmy brame garażową wybrać?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

11 sierpnia 2015, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Gerda, naprawde dobrze jest dopłacić do dobrej bramy i mieć spokoj, bo naprawy mogą pochłonąć sporo pieniędzy, Duzy wybor znajdziesz tutaj www.abra.szczecin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bramę garażową od marki Ryterna i jestem bardzo zadowolony z jej użytkowania. Naprawdę polecam, bo są wysokiej jakości i robione na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2015, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

w bramie najważniejszy jest napęd i o tym należy pamiętać. Ja u siebie mam napęd Beninca i on działa świetnie, ale mój sąsiad kupił jakiś tani na allegro i teraz cały czas ma problemy z bramą: nie otwiera się do końca, zacina się w połowie – po prostu cyrk

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 07:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukasz bramy garażowej w Krakowie? Jeśli tak to nie pozostaje mi nic innego jak polecić ofertę www.hanbud.com.pl, firmy, z której usług miałem przyjemność korzystać kilka lat temu. Mają solidne bramy garażowe, które z pewnością przypadną Ci do gustu i sprawdzą Twoje oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2015, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie z tymi napędami trzeba uważać, zwłaszcza na chińskie produkty. Ja mam do bramy garażowej siłownik tiziano, a do przesuwnej deimos ultra 600. Oba są solidnie wykonane, obsługa jest prosta, a do tego mam długą gwarancje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2015, 02:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wielu producentów i wybór będzie uzależniony od tego gdzie mieszkasz. Jeśli poszukujesz bramy garażowej w Krakowie i okolicach to możesz skorzystać z oferty dystrybutora, u którego ja kilka lat temu kupowałem bramę garażową - http://www.hanbud.com.pl/dystrybutor-bram-wja zdowych-bramy-garazowe-drzwi-stalowe,22,bramy-segmentowe-wis niowski,52.chtm, produkt wyposażony jest w dodatkowe zabezpieczenia i fotokomórki, które znacznie ułatwiają korzystanie z niej a co więcej jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Uważam, ze w taką bramę garażową warto zainwestować a patrząc na ceny nie jest to duży wydatek.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2015, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

do bramy garażowej zdecydowanie warto dobrać jakąś automatykę, ciekawe zestawy można kupić np. na stronie http://www.e-automatydobram.pl/pl/c/Najciekaw sze-propozycje/218 ja właśnie u nich składałem zamówienie

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2015, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłem na bramę segmentową od Izoplast. Przekonała mnie cena oraz bardzo dobre parametry techniczne, między innymi przenikalność ciepła Uk = 1,07 [W/m2xK]. Dodatkowo zaproponowano mi bardzo duży wybór kolorów oraz konfiguracji paneli. Dodatkowo brama nie ma progu wjazdowego, co uważam za duży plus. Sam montaż bardzo fajny, nie ma do czego się przyczepić.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie najlepiej postawić na garaże blaszane to w obecnych czasach przyszłość. Tym bardziej, że są trwale i stosunkowo łatwi się je stawia. Osobiście też korzystam z takich rozwiązań, a elementy o niestandardowych wymiarach robię tak, że zamawiam obróbki blacharskie: http://www.budmax-metal.com.pl/obrobki-blacha rskie.html Tym sposobem mogę szybko cieszyć się efektownym i solidnym miejscem na mój samochodzik;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2015, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja swoja brame garazowa kupowalem tutaj www.artmar-lublin.pl byla to firma gerda, brama do tej pory spisuje sie bez zarzutow, a to juz ponad rok

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 299 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19195 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >