jakiej firmy brame garażową wybrać?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

30 marca 2016, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

odnośnie automatyki do bramy to jest parę dobrych firm, które zajmuje się jej produkcją, w sklepie http://e-automatydobram.pl/ można zamówić wyroby tych lepszych firm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2016, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest z czego wybierać jeśli chodzi o bramy na Przemysłowej w Rzeszowie. Mam na myśli firmę Solo (www.grupasolo.pl). Bramy segmentowe, uchylne, roletowe, rozwierne...szeroki wybór. Do tego zapewniają też fachowy i szybki montaż. Działają w mieście już od dawna, pamiętam jak mój tato u nich kiedyś bramę kupował nawet, a było to gdzieś na początku millenium.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2016, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak to wygląda w innych salonach, ale mi się bardzo spodobała brama rozwierna w salonie marki Solo w Pruszkowie ( www.grupasolo.pl). Mają siedzibę dokładnie na ul. 3 maja. Prosta konstrukcja i właśnie czegoś takiego potrzebuję, ocynkowane, trwałe. Mają takie bramy w przystępnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2016, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem w czym problem, ale bramy firmy Wiśniowski nie sprawiały klientom nigdy problemów (nie należymy do tej firmy): http://www.atasze.pl/oferta-bramy-garazowe/br amy-segmentowe/wisniowski

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem jakiś czas temu bramę do garażu w tej warszawskiej firmie:
http://www.rapi.com.pl/

Jestem zadowolony. Panowie przyjechali na miejsce domu, wszystko dobrze wymierzyli. Na bramę nie czekałem długo bo jakieś 2 tygodnie. Sam montaż w terminie, trwał jeden dzień. Brama automatyczna. Przez lata mialem tradycyjną bramę ale obecnie widzę,że automat to o wiele wieksza wygoda. Poza tym taka brama ma lepsze działanie przeciwkradzieżowe i dzieki temu udało mi się nieco obniżyć koszt ubezpieczenia AC u swojego ubezpieczyciela.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2016, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co czytałem to wiśniewski odpada. A ma ktoś jakieś informacje co do firmy Karmar?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie brama garażowa z napędem. To dobry i przede wszystkim bardzo wygodny wybór. Zapłacisz trochę więcej, ale na przykład zimą dostrzeżesz mega plusy tego rozwiązania. Sam kilka lat temu zdecydowałem się na właśnie taki zakup bramy garazowej Wiśniowski u www.hanbud.com.pl i jak do tej pory nie miałem z tym sprzetem żadnych problemów co może świadczyć tylko o jego jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2016, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Roletex ma ciekawą ofertę. Sprawdzaliście już o nich? Ja jestem pod wrażeniem. Zamawialiśmy nie tylko bramę, ale również rolety zewnętrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 07:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja właściwie pełen komplet z bramą ogrodzeniową i garażową oraz drzwiami do domu zamawiałem w jednym miejscu http://www.erbi.pl/ Firma ta współpracuje z najlepszymi producentami więc mają spory wybór. Poza tym świetna obsługa.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2016, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Isiek ja właśnie z Rapi brałem bramę segmentową novoferm. Zakupiliśmy wraz z automatyką. Generalniejestm zadowolowny, bo brama się nie zacina, jest dobra komunikacja nawe t z samochodu, przy większym mrozie brama sie nie zacina, też nie przechodzi chłód przez bramę co jest ważne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 294 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >