jakiej firmy materiały budowlane

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

31 maja 2012, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak materiały budowlane są dość drogie, ale nie warto na nich oszczędzać, bo w tym przypadku co tanie to drogie. No i ja na pewno bym na nich nie oszczędzała. Ale też warto przy wyborze posiłkować się opiniami innych, albo szukać informacji tam gdzie to tylko jest możliwe, ja sporo informacji i na temat materiałów budowlanych znalazłam w serwisie dom.eu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2012, 15:47

Zgadzam sie: good 1 bad

Warto szukać materiałów budowlanych w dobrych sklepach internetowych,tam mamy zdecydowanie taniej,a co do jakości to także nie można narzekać,wszystko jest na wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2012, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupowałam przez www.hurtowniabudowlana24.pl
niskie ceny, bez wychodzenia z domu i z dostawą na plac budowy

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2012, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: gKrol napisał: witam,

może mi z was ktoś podać jakiej firmy są najtańsze
materiały budowlane? Chodzi mi o pustaki, bloczki betonowe,
styropian i wszelkie zaprawy murarskie. Jaka jest cena tych
materiałów?


Jeśli chodzi o materiały termoizolacyjne to cena zazwyczaj wzrasta wraz z lepszym współczynnikiem przewodzenia ciepła lambda.

---
Służę pomocą,
e=Rzecznik Knauf Insulation

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2012, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam także na naszą stronę www.Agregaty.Elem.com.pl profesjonalna obsługa i ekspresowa przesyłka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2012, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie polecam szczególnie w sprawach remontów przeprowadzek
materiały firmy "NEOPAK" . Firma ogólnopolska posiada bardzo dobry
asortyment , gdy ktoś planuje jakiś mały lub duży remont bardzo polecam .
W szczególności polecam bardzo wysokiej jakości Taśmy , Wszystkie
rodzaje kartonów , koperty bąbelkowe oraz folie stretch . Produkty sprawdzone
w niejednym domu , polecam te rzeczy ze względu że je akurat używałem myśle
że inne produkty tej firmy również są w bardzo dobrej jakości .
Polecam właśnie te firme ze względu na bogaty asortyment jest bardzo dużo
wyboru nad produktem . Niezależnie czy jesteś majsterkowiczem czy samoukiem
ta firma spełni twoje oczekiwanie .

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2012, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam na mojego bloga, poświęcony on jest w całości suchej zabudowie. Przedstawiam na nim możliwości, techniki wykonywania suchej zabudowy, techniki szpachlowania. Pokazuję co można zrobić z płyty kartonowo-gipsowej i nie chodzi tu tylko o ściany czy sufity. Są ciekawostki, trochę historii i matematyki. Płytę potniemy i powyginamy na różne sposoby – jak? - sprawdźcie sami.
http://plyty-gipsowe-porady-montera.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2012, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam na mojego bloga, poświęcony on jest w całości suchej zabudowie. Przedstawiam na nim możliwości, techniki wykonywania suchej zabudowy, techniki szpachlowania. Pokazuję co można zrobić z płyty kartonowo-gipsowej i nie chodzi tu tylko o ściany czy sufity. Są ciekawostki, trochę historii i matematyki. Płytę potniemy i powyginamy na różne sposoby – jak? - sprawdźcie sami.
http://plyty-gipsowe-porady-montera.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2012, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

tablica ogłoszeń się z wątku zrobiła, co?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2013, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do dobrego sklepu to ja mogę osobiście polecić http://ehak24.pl/. Kupowałem tam min. sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokości i jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 302 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Dla branży transportowej i logistycznej TSG Solutions oferuje banki energii, które pomagają w ładowaniu floty pojazdów elektrycznych. Sprawdź, co proponują na h...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 153 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >