jakiej firmy wybrać meble dla dziecka

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

2 października 2010, 01:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze takich mebli, raczejn ie patrz na firme. Skup sie tylko na tym jak takie dzieco moze korzystac z takich mebli, na jak dlugo mu sie przydadza, czy one sa tylko na teras, czy rowniez spelnia swoja role w starszym wieku, no i czy sa w maire bezpieczne.

--
Interesują cię kolektory słoneczne? Chcesz zacząć szczędzać? Nie wiesz jak się za to zabrać? Skontaktuj się z nami!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2010, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale powiedzcie mi po co teraz takie cuda niewidy?! To faktycznie jest tylko chwyt reklamowy żeby wyłudzić pieniąze od rodziców którzy mają świra na kupowaniu dzieciom najnowszych trendów. Rozumiem bezpieczne meble ale naprawdę tworzenie mebli z pediatrami i psychologami to lekka przesada. Takie jest moje zdanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 09:50

Zgadzam sie: good 1 bad

Meble dla dziecka powinny być proste i wygodne, no i oczywiście bezpieczne. Moim zdaniem nie ma co wydziwiać z jakimiś kolorowymi mebelkami w różnych, często totalnie niefunkcjonalnych kształtach. Ja kupiłam swojemu dziecku proste mebelki, szafa, komoda, stolik, krzesło, kiedyś dokupię biurko, a do tego dobrałam łóżeczko drewniane, również proste. Załączam zdjęcie,cały pokój jest utworzony w tym stylu, a barw dodają mu kolorowe ściany, firanki, pościel, itp:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2011, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mebelki pook pook są sliczne i pewnie bardzo bezpieczne, ale równie bezpieczne są dobre klasyczne meble, kupowane właśnie dla dziecka. Wówczas zwracamy uwagę np. na brak ostrych krawędzi kantów. Minusem tych typowo dziecięcych mebli jest fakt, iż trzeba bedzie je szybko wyniemić na nieco bardziej dorosłe.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2011, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ostatnio widzialem fajne meble dzieciece w salonie Agata Meble


Kolektory słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2011, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o mebelki dla dzieci to nie ma co oszczędzać. Lepiej postawić na jakość i bezpieczeństwo. Szczególnie jeśli chodzi o łóżeczka, zwłaszcza piętrowe. Moim coś takiego z esmebel.com.pl jest godne uwagi:

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2011, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja bym wolał postawić na takie drewniane meble jak te wyżej, naturalne drewno bez żadnych udziwnień, jest chyba najlepsze.
Zastanawiam się czy te meble z oczami czasami mogą źle wpłynąć na dzieci szczególnie w nocy (wiadomo dziecięca wyobraźnia może sprawić, że dziecko będzie widzieć w takich meblach jakieś potwory :D - chociaż za dnia wyglądają sympatycznie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2011, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Można się przyjrzeć firmie resol, ktora posiada specjalna kolecje stolików i krzesełek dla dziecka. Są koloowe, wygodne i lekkie. Można je znalezc na http://constansm.pl/sklep/ofirmie.html

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2011, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

fajne te meble ładniejsze niż te z oczami moja mała pewnie by się ich wystraszyła. najlepiej kupic takie meble zeby słuzyły przez pare lat a nie np 3 :)

Ten post był edytowany przez natka29 dnia: 16 września 2011, 10:26
Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dzieci szybko rosną, do tego lubią niszczyć, dlatego nie ma co przesadzać z jakością i tak szybko nastąpi ich wymiana. A jak sie kupi drogie to potem płacz, że porysowane, odrapane etc.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >