jakiej firmy brame garażową wybrać?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

24 lipca 2017, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Miesiąc temu skończyłem budować dom, zaś bramę wybrałem z oferty http://oknoprim.com.pl/ . Spełnili wszelkie moje wymagania, jednocześnie spełniając to wszystko, o czym mówił mi na ich temat znajomy - to on polecił ich ofertę. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

My u siebie w garażu mamy bramę segmentową kupioną od firmy http://www.ogradzamy.com.pl. Specjalizują się głównie w produkcji bram i ogrodzeń, dlatego mam do nich zaufanie. Jesteśmy zadowoleni, nasza brama jest wysokiej jakości i jak na razie nie mieliśmy awarii. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Co jeden komentarz to brama innej firmy. Mam w planach zakup bramy segmentowej, ale poszukam chyba jakiejś lokalnej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na dzialce zrobiłem u siebie ogrodzenie stalowe samodzielnie. Wystarczy palnik i można coś stworzyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2017, 06:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie do końca jest to prawdą ponieważ poza palnikiem należy mieć jeszcze materiały na ogrodzenie oraz doświadczenie pod kątem jego wykonania,w przeciwnym razie nic z tego nie wyjdzie.

DSconstruction.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2017, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyzwoitej klasy bramę garażową w pełni zautomatyzowaną dostałem w firmie www.krospa.pl. Produkt spełnia swoje wymagania znakomicie i jest bardzo wysokiej jakości. Wszystko działa bez zarzutu, automatyka bezawaryjna. Atutem była niewątpliwie wyjątkowo korzystna cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ja zapytam inaczej: jaki budżet posiadasz na zakup bramy garażowej i jaki materiał Cię interesuje? Czy musi być w pełni zautomatyzowana?


www.Kamszalunki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2017, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie sprawdza się brama Roletex. Jest przede wszystkim solidnie wykonana. Super sprawa!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdą bramę można sprawdzić na szczelność w jeden sposób . Zapalić w nocy światło w garażu i zamknąć bramę będąc na zewnątrz . Ostrożnie ostrzem noża podnieść uszczelkę zewnętrzną na przykład górną . Jeśli widać światło to znaczy że brama nie jest szczelna i w zimie będzie w garażu zimno. Andrzej.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Może w pierwszej kolejności sprecyzuj jaki budżet posiadasz na zakup bramy garażowej i dopiero wtedy będziemy mogli doradzić podczas wyboru konkretnego producenta,tak byłoby po prostu łatwiej.

www.Cvolec.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 137 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 288 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >