jakiej firmy drzwi zewnętrzne woj. Opolskie?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

7 kwietnia 2011, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam drzwi zewnętrznych drewnianych, woj Opolskie a najlepiej co najbliżej przejścia granicznego z Czechami Kudowa - Zdrój, którą firmę wybrać?jakieś rady?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2011, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W Opolu jest Leroy Merlin a tam z pewnością dobierzesz drzwi zewnętrzne takie jak Ci będą pasowały. Rozstrzał cenowy jest bodajże od 600 do 4000. Pełne, przeszklone, z drewna, ze stali...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz supermarketów polecam dobre i sprawdzone sklepy internetowe. U nas również spotkasz drzwi zewnętrzne,więc zapraszam.


Mirmo.pl- drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardziej bym polecał jakąś mała filie albo sieciówke

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2011, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o sieciówkę to ja bym proponował drzwi Porty. Jest to w tej chwili największa fabryka z dobrymi drzwiami i bardzo dużą siecią sprzedaży.
Współpracuję z nimi ładnych parę lat, nie zawsze jest cukierkowo, ale z czystym sumieniem mogę polecić.

Pozdraiwam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2011, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam pol-skone albo sokółke, te dwie marki moge polecic z czystym sumieniem bo akurat tak się składa że mam produkty i od tego i od tego producenta

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2011, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie kupuje drzwi w markecie, kup w jakimś salonie sprzedaży bedziesz miał vat 8% i profesjonalną obsługę http://www.interior.katowice.pl/drzwi-zewnetrzne

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam fainy sklep internetowy Dobre dla domu. Maja duzy wybor na stronie i w sklepach stacjonarnych, akurat kupowalem do domku letniskowego w salonie w Stargardzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2012, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

w Brzegu możesz dostac drzwi firmy Centurion R, Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mi wyszedł zakup pcv Okno Plus – oknoplus.com.pl. Firmę znalazłem w Opolu na Wiejskiej jest tutaj ich oficjalny sklep z dobrą, fachową obsługą. Nie traciłem pół dnia, żeby im wytłumaczyć jakich okien dokładnie potrzebuję. A czasami tak bywa....

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...

Czytaj też