jakiej firmy materiały budowlane

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

30 grudnia 2016, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja natomiast budowałem dom z pomocą materiałów budowlanych od tej firmy http://polskisklad.pl/ co mi sie podobało: cenowo wychodziło ok, poza tym terminowo realizowane zlecenia, przez co harmonogram prac przebiegał zgodnie z planem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2017, 04:51

różnice w cenach materiałów, wykończenie. Jeżeli się kupuje w jednym miejscu to można uzyskać ciekawe rabaty. Co do firm, warto też pytać znajomych. Ja korzystałem z pomocy np. firmy http://www.keramzytsystem.pl/produkty gdzie udało mi się dostać w dobrej cenie bloczki ścienne keramzytowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2017, 14:05

Jeżeli chodzi o mnie, przy wszelkich remontach czy wykonczeniach zawsze uzywam produktów tej firmy https://handtech.pl/102-uszczelniacze-gwintow Jeszcze nigdy nic mnie nie zawiodło i jest wszystko ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2017, 08:52

Ja szczerze mówiąc nie mam jednej ulubionej firmy na której skupiam się podczas kupna materiałów budowlanych, zawsze staram się zwracać uwagę na ich jakości to jest głównym wyznacznikiem, np wszystko co związane z kominem i akcesoriami znajdziecie w rozsądnej cenie na www.BestKomin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2017, 17:37

Ja testowałem materiały bardzo różnych firm i niestety ale czasem można trafić na drogie ale badziewie. Najlepiej jak do tej pory sprawdza się Kresiel także jednak nie ma to jak niemiecka precyzja. W ogóle na rynku jakość materiałów spada i idzie się na ilość a nie na jakość jest tak spora konkurencja. Jak ktoś jest laikiem to zawsze najlepiej kupować z jakimś fachowcem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2017, 00:56

Jakość materiałów budowlanych to mega ważny element przy wyborze. Wystarczy popatrzeć jak wyglądają tanie bezfirmowe materiały w składach - bloczki są pokruszone, jakieś takie wyblakłem albo z zaciekami. Jak się porówna tanią ceramikę do np. Porothermu to widać też różnice w precyzji wykonania. Porotherm ma najwyższą klasę odchyłków materiałowych, a 90% konkurencji chodzi w 1 albo 2 klasie. To się potem przekłada na łatwość murowania - precyzyjnie docięte pustaki układa się szybciej i nie trzeba walić extra warstwy zaprawy, żeby zgubić krzywizny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 15:54

Najtańsze materiały budowlane to zawsze kiepski pomysł. Można kombinować i szukać ofert typu https://www.zamac.pl/pl/12-elektrotermia ale z doświadczenia wiem, że próba szukania oszczędności dość często źle się kończy.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 12:38

A ja częściowo kupowałem w markecie, a częściowo w sklepie internetowym eduobud.biz i to był dobry pomysł, bo moja łazienka jest w idealnym stanie do dnia dzisiejszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 21:08

Dokładnie też się zgadzam z tym drogim badziewiem. Jak ludzie się nie znają to łatwo im coś takiego wcisnąć szczególnie w tych wszystkich marketach. Ogólnie jest kilka niezłych producentów jak między innymi Rigips, Ursa, Maxit czy Bolix których sam bardzo często używam a kupuję w Remont Supermarket. Kreisel też jest całkiem w porządku.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 11:53

Polecam szukać w sklepach internetowych z materiałami i chemią budowlaną, gdzie mamy największy wybór i przy tym niższe ceny w porównaniu do marketów stacjonarnych, szczególnie teraz w okresie zimy.

www.DomkizWyszkowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• siatka ogrodzeniowa Liczba postów: 66 Grupa: Technologie... Jeżeli miałbym wybierać to stawiam jednak na panele ogrodzeniowe zamiast siatki, które są po prostu o wiele bardziej estetyczne i lepiej się prezentują niż siat...
  • Wypożyczanie ciężkiego sprzętu Liczba postów: 1 Grupa: Technologie... Potrzebuję do jednego zlecenia wypożyczyć ciężki sprzęt. Na pewno będzie mi potrzebny świder do pali. Czy oprócz firmy Wypożyczanie ciężkiego sprzętu staltechni...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 180 Grupa: Technologie... Na wyposażenie magazynu składa się jak widać wiele czynników. Z pewnością najważniejszą rolę odgrywają tu regały. Rodzajów takich produktów jest wiele, co sądzi...
  • Kruszywa pod zaprawę Liczba postów: 17 Grupa: Technologie... @ypsilon, dzięki za odpowiedź. Zadzwoniłem do Sandmixu i już dostałem ofertę. Pierwsza dostawa niebawem, więc mam nadzieje, że wszystko pójdzie gładko jak do te...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 90 Grupa: Technologie... Zaglądałeś już na nasza stronę www.Studniarz.waw.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas to zrobić, jesień to dobry okres na prace związane z wykonaniem własnej studn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 462

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >