jakiej firmy wybrać meble dla dziecka

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

12 kwietnia 2012, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Po czym wnosisz, że wszystko jedno? A myślisz, że dziecko tak samo będzie reagowało na meble kolorowe z jakimiś animacjami i na takie proste, bez żadnych grafik? Nie sądzę. Tak więc trudno twierdzić, że dziecku jest wszystko jedno ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2012, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Może przez pierwsze trzy miesiące to i wszystko jedno, ale później to juz jest inna sprawa, zamierzać urządzać pokój na pierwsze miesiące życia dziecka a później znowu zmieniać wnętrze? Ja uważam że taka ingerencja ze strony rodzina, oczywiście dobrze przemyślana może pozytywnie wpłynąć na rozwój dziecka i jeżeli nie będzie to wszystko przesłodzone to starczy dzieciaczkowi na długie długie lata

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2012, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że akurat te - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3446,dino- swiat.html nie są przesadzone i na bank każdemu dziecku będą odpowiadały - taka moja opinia.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2012, 15:30

Zgadzam sie: good 1 bad

gdy maz jest fanatykiem stolarstwa jak ja - to pieknie jest zrobic swojej latorosli meble:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2012, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłam granatowe łóżko piętrowe firmy myroom.pl jest świetne ze wzgledu ze nasze dzieci maja już oddzielne pokoje a to łóżko można spokojnie rodzielić na 2.
Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2012, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Anderson napisał: Ja łóżko piętrowe kupiłem dla swoich dzieci i teraz
spokojnie mogę polecić sklep www.lozkapietrowe.com Polecam
wszystkim!


Też uważam że sklep jest super. Kupiłem tam już chyba ze 3 łóżka. Jedno do domu, drugie na działkę, a trzecie dla siostry :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2012, 23:05

Zgadzam sie: good 1 bad

Z doświadczenia polecam mebelki dostępne obecnie na stronie www.elies.pl

Czemu? Bo są trwałe (moje mają już 2 lata i dalej bez śladów zniszczenia), ładne i zachęcają dzieci do utrzymywania większego porządku w swoim pokoju (uwierzcie, przy trójce urwisów ta cecha mebli, to dla mnie bardzo istotna zaleta ).

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2012, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też miałem problem z wyborem mebli dla mojego syna. Ale jakieś trzeba było kupić, choć wybór prosty nie był :) W końcu zdecydowałem się na taki zestaw: http://mebledladziecka.com.pl/meble-zestawy/403-racer-meble- dla-chlopca.html Podoba Wam się? Tani może i nie był, ale Mały był przeszczęśliwy. No i jak mam być szczery, to trochę mu takiego pokoju zazdroszczę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2012, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja się kierowałam tym, żeby mebelki były praktyczne, wygodne i w dodatku cieszyły dzizecko - stąd motyw Pana samochodzika :>

Ten zestaw zdał egzamin - i mnie jest wygodnie chować zabawki, i synkowi się podbaja :) a i cena nie odstrasza:)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2012, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka inspiracji od Komandora :-)

http://kobietamag.pl/krolestwo-malucha-aranzacje-pokojow-dzi eciecych/#comment-9724

" alt="" />http://img825.imageshack.us/img825/5926/komandor1.jpghttp://img339.imageshack.us/img339/3471/komandor3.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 344

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >