jeśli nie skład?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

22 lutego 2022, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest alternatywa dla kupowania węgla nie w składach albo bezpośrednio od pgg (mimo, ze praktycznie środek sezonu i powinno być trochę luzu to tam dalej nic nie mają i nic nie sprzedają). O co chodzi? A poszukuje zasilenia do mojego nowego kotła – automata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2022, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna alternatywą jest kupowanie ekogroszku – po testach które wykonasz w swoim kotle – po prostu w internecie. Teraz zakupy w necie to normalność. Ja kupuję bezpośrednio od producenta ekogroszek sztygar w sklepie firmowym a nie od pośredników – wtedy jakość gwarantowana jak to mówią. Teraz mocno spadły im ceny więc już myślę o kolejnym sezonie ale chyba odłożę zakupy do czerwca lipca. Jakość jest w porządku na sterowniku mam 27MJ ale napisane na opakowaniu, że do 28. Granulacja ok. Wilgotność tez ok bo kupowałem jeszcze latem ‘21 i dzięki temu uniknąłem podwyżek i długiego czasu oczekiwania. Warto kupować w internecie też dlatego że transport gratis i jakiś tam kodzik rabatowy tez można złapać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2022, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może kogoś z was zainteresuję temat kotłów na ekogroszek i ja miałem wymieniać piec na gazowy ale powstrzymałem się od tego. Wymieniłem piec na taki https://www.kotlysam.pl/kotly-co/kotly-5-klas a-na-ekogroszek z tej firmy i powiem wam, że to co się teraz dzieje i te podwyżki bardzo mnie niepokoją i puki co to planuję ogrzewać dom właśnie ekogroszkiem bo jeszcze jest w dobrej cenie a nie jak gaz. Moja znajoma dostała podwyżkę gazu to się złapała za głowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2022, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekogroszek zapewniony przez https://www.fajnachata.net/?ekogroszek-ekoret ,27 idealnie odnalazł się i w naszym otoczeniu. Także myślę, że i Waszym wymogom mogłoby to sprostać. W koncu jest to przyjazna dla srodowiska forma ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2022, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekogroszek to uważam, że naprawdę fajne i funkcjonalne rozwiązanie. Szczególnie od https://www.superopal.com. Przy budowie naprawdę długo zastanawialiśmy się jaki wariant ogrzewania wybrać i dzisiaj się cieszę, że jednak stanęło na ekogroszku a nie na gazowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >