kanalizacja

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 stycznia 2010, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Domek. W miejscu spiżarki chcę urządzić łazienkę. W ścianie przebiega pion kanalizacyjny PCV fi 100mm. Czy jest możliwość podpięcia się do tego pionu? Jeśli tak , to w jaki sposób? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2010, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
wstaw trójnik i po kłopocie :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2014, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

na Twoim miejscu bym omówił sytuacje z firmą od kanalizacji, może to być np http://www.aseko.pl/ oni powinni Ci udzielić szczegółowej informacji

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2015, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Skorzystaj z porady ekspertow, taka pierwsza lepsza strona firmy, która powinna się tym moc zajac www.pogotowiekanalizacyjne.lodz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2016, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jakoś to się uda, tylko musisz zadbać o dobre połączenie z kanalizacją. Żeby później nie było żadnych niedrożności. No i musisz pamiętać o regularnym czyszczeniu kanalizacji najlepiej przez profesjonalną firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2016, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też stoję przed powaznym wyborem czy inwestować w szambo betonowe koło domu, czy jednak wybrać przydomową oczyszczalnię ścieków. Bo podłaczenia do kanalizacji miejskiej to u nas nie ma i prędko nie będzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2016, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam wrażenie, że te hydrauliczne i sanitarne sprawy sa czasami naprawdę trudne i powinni się tym zajmować wyłącznie specjaliści. Ja pamiętam jakie były u nas problemy, jak robiliśmy remont w łazience. Oczywiście nie obeszło się bez czyszczenia kanalizacji. Jak juz robić wszystko na tip-top no to trzeba wszystko bez wyjątków.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2016, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chodzi o sprawy związane z kanalizacja to śmiało mogę polecic firme www.prbrembud.pl maja bardzo dobra jakość usług

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 06:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W sprawie czyszczenia kanalizacji ja korzystam zawsze z pomocy http://www.firmakanex.pl/. Jak dla mnie to są specjaliści w swoim fachu i nigdy nie mam problemów z kanalizacja, ale jak wiadomo trzeba ją czyścić regularnie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas wczoraj po ulewie tak wywaliło że garaże i piwnice zalało :( dzwoniliśmy nawet do http://spectare.pl/uslugi/czyszczenie-i-udraz nianie-kanalizacji żeby pomogli nam to jakoś zrobić i przerobić połączenie bo widocznie nie jest wydolne. przy każdym większym deszczu musimy załączać pompę, żeby nie wybiło kanalizacji przy blokach - a niby miasto, niby bloki... eh

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 348

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >