klej do płytek na OSB

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

14 lipca 2016, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie chemię budowlaną jak i narzędzia do swojego domu w rozsądnej cenie,znajdziecie na Gospodarski.pl w razie pytań miła obsługa chętnie pomoże i doradzi:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2016, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na budowie testuję ostatnio pianoklej Tytan 60 Sekund. Używam go do klejenia płyt kartonowo-gipsowych, ale z tego co pisze producent, do OSB także jest jak znalazł. Więc polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2016, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

@Masterpiece to jakaś nowość? Nie słyszałem jeszcze o nim. Daj znać jak z ceną, wydajnością i przygotowaniem płyt (czy trzeba gruntować).

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba nowość, bo ja o nim dowiedziałem się na początku sierpnia. Ceny dokładnie nie pamiętam, bo kupowałem kilka rzeczy hurtowo, ale coś ok. 20-25 za tubkę wychodzi (w środku 40 mb). Wydajność na pewno lepsza, niż kleju "suchego" - producent się chwali, że 1 tubka Tytan 60 Sekund = 25 kg kleju. Jeszcz nie mogę tego potwierdzić. ;)
Ja nie gruntowałem i nie było problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2016, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Masterpiece napisał: Chyba nowość, bo ja o nim dowiedziałem się na początku
sierpnia. Ceny dokładnie nie pamiętam, bo kupowałem kilka
rzeczy hurtowo, ale coś ok. 20-25 za tubkę wychodzi (w
środku 40 mb). Wydajność na pewno lepsza, niż kleju
"suchego" - producent się chwali, że 1 tubka Tytan 60
Sekund = 25 kg kleju. Jeszcz nie mogę tego potwierdzić.
;)

Ja nie gruntowałem i nie było problemu.

Brzmi nieźle, a gruntowania mam dość tak jak i zabawy z suchym klejem. Kupuję tytan 60 sekund i lecimy z robotą. Dzięki!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2016, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o klej do płytek i nie tylko,to warto zwrócić uwagę na naszą stronę www.Grupappmsa.pl gdzie znajdziecie wszystko czego Wam potrzeba w rozsądnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2016, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo długo zastanawiałem się nad dobrym klejem do pytek, ostatecznie w decyzji pomógł mi ten artykuł: https://denbraven.pl/blog/jak-wybrac-dobry-kl ej-do-plytek-ceramicznych/ Myślę, że znajdziesz w nim coś dla siebie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2017, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też miałem tytana i takie płyty http://www.osb.pl/ szły idealnie. Nic się nie rozchodzi, dobrze trzyma i przede wszystkim dość szybko wiąże.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia kleju, zdecydowałeś się już na jedną firmę czy też w dalszym ciągu się zastanawiasz? Pytam bo akurat jeżeli chodzi o materiały oraz chemię budowlaną to będziemy w stanie pomóc na www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2017, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, mam pytanie co myslicie o przyklejaniu płytek do płyty osb za pomaca kleju do parkiety anser 5 10 15?? testaowalem cementowe kleje elastyczne na płycie OSB przyklejajac jedna lytke , czekałem tydzien i nie było problemu z oderwaniem płytki, natomiast znajomy przuklejal schody drewniane do betonu i zostało mu troche kleju a wiec przykleilem na ansercol 5 10 15 i po tygodniu nie było mozliwosci oderwania płytki nawet młotek i przecinak nie pomogłu płyytka pekła ale sie nie oderwala( nawet jak zaczalem w nia uderzac mlotkiem zaczela sie kruszyc z wierzchu ale pod spodem wszystko trzymalo) :_)( macie jakies opinie na ten temat? kazda opinie jest wazna,;-) aha i jeszcze pytabnko odnosnie schniecia kleju ile dac mu czasu gdyz płyta osb nie jest chłonna i po tym tykodniu klej jeszcze nie był dobrze wyschniety, prosze o jakas rade?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 148 Grupa: Technologie... Przeglądając https://fotowoltaika.bruk-bet.pl natknąłem się na interesujące opcje fotowoltaiczne, które mogą zaoferować skuteczne rozwiązania dla domów i firm.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >