klej do butów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

6 marca 2021, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś polecić jakiś dobry klej do butów?? Gdzie taki klej można kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2021, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Skibidibi klej TADAM® powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Jest on dostępny m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.


Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2021, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja rozklejone buty po prostu wyrzucam, nie ma co się bawić w jakieś klejenie, bo nie wiadomo ile to wytrzyma


__________
stroje kąpielowe

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2021, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj zdziwiłbyś się. Moje buty skleiłam już grubo ponad rok temu klejem tadam i do dziś się dobrze trzymają. Dodam, ze koszt to 10 zł, butów za tyle nie dostaniesz

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2021, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

a wiadomo jak długo taki klej będzie trzymał sklejone miejsce?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2021, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy uważacie podobnie, ale według mnie na butach dla dzieci nie ma co oszczędzać. Ja kupuję wyłącznie od producentów, którzy oferują naprawdę wygodne czy też komfortowe buty dziecięce. Szczególnie polecam markę Mayoral.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2021, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: adamur napisał: a wiadomo jak długo taki klej będzie trzymał sklejone
miejsce?


Witam! Adamur, klej TADAM® klei trwale i skutecznie. Buty nim sklejone nie rozkleją się.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2021, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy jest sens tak sklejać buty... Skoro już raz się rozkleiły, to raczej tak będzie się działo cały czas. Nie lepiej zatem byłoby kupić coś nowego? Słyszałam, że na stronie https://sklep.solier.pl/pol_m_Obuwie-894.html można kupić wyjątkowe buty i w dodatku wykonane ze solidnych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2021, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ten klej tadam to ja go mam u siebie nawet, faktycznie jest dobry. długo trzyma poklejone powierzchnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2021, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z takimi rzeczami chodzę do szewca.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 228 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób uświadomić osobę uzależnioną?
  • nauka Liczba postów: 80 Grupa: Trudne tema... Dynamicznie zmieniający się rynek pracy sprawia, że spora liczba osób rok rocznie decyduje się na rozwój i studia podyplomowe. W Polsce taki rodzaj kształcenia....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >