klejenie wykładzin

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

9 maja 2014, 12:36

Zgadzam sie: good 1 bad

Witam, miał ktoś do czynienia z takimi matami klejącymi do wykładzin:
http://uzin.pl/wiedza-techniczna/technologia-klejenia-switch tecr/ ??? Fajna sprawa z tym odklejaniem. Ściągasz starą wykładzinę i od razu masz przygotowane podłoże pod nową. Przyznam, że pasowałoby mi takie rozwiązanie, bo z wykładzinami klejonymi w tradycyjny sposób zawsze jest problem przy zrywaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2014, 13:59

Zgadzam sie: good 1 bad

Fakt, jak w ubiegłym roku robiłem w domu remont to myślałem, że wyjdę z siebie, żadne metody nie przynosiły rezultatu. Na koniec stanęło na tym, że trzeba było wezwać fachowca i zapłacić...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2014, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Na Sigan 2 kleiłem nową wykładzine pcv na starej. Łatwiej i szybciej to już się chyba nie da. Co ważne, wykładzina może być od razu użytkowana i poddawana obciążeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainteresowany tematem poszperałem trochę w sieci i natrafiłem na taki filmik:

www.youtube.com/watch?v=XrpXv8Tptfo. Rzeczywiście szybciej i prościej chyba już nie można :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie otwiera mi się ten link.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2014, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zamówiłem wykładzinę w http://ewander.com.pl/ oprócz sprzedaży wykładzin zajmują się oni też montażem, więc to była b. wygodna opcja

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mogę coś poradzić, to zdecydowanie warto, nawet jeśli do pomocy bierzemy fachowca, kupić mu wszelkie potrzebne materiały - zobaczysz, będzie sporo taniej... Ja ostatnio robiłem takie zakupy w pianki-sklep i jestem bardzo zadowolony bo mi rewelcyjnie dordzili odpowiednie produkty

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2016, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie to dosyć prosta szczególnie nowa wykładzina podłogowa się łatwo zakłada i ściąga. Bo jednak to ma być duży plus wykładziny i producenci zaczęli dbać by łatwo się zakładała i ściągała.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja decyduję się na panele i - nawet wiem kto mi je ułoży - http://www.podlogi-serwis.pl/ Firma istnieję już na rynku jakiś czas i z tego co widziałem robotę robią na 5+.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam układałem panele po raz drugi bo strasznie dudniło wcześniej jak ktoś chodzi. Wyszło, że poprzedni użytkownik nie położył pod panele maty korkowej

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >