kolektory vs fotowoltaika

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

3 lipca 2017, 04:51

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście jestem za fotowoltaika kolektory odchodza do lamusa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2017, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym rozwiązaniem będzie zapytanie specjalistów. Proponuję w sklepie Instalech24 w Strzyżowie przy ulicy Tunelowej 2. Maja tam kolektory słoneczne i fotowoltaike. Na pewno coś doradzą i zaproponują dobre rozwiązanie. http://instaltech24.pl/

Ten post był edytowany przez karola12 dnia: 10 lipca 2017, 09:56
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Porek456 napisał: osobiście jestem za fotowoltaika kolektory odchodza do
lamusa


bo po prostu fotowoltaika ma znacznie większe możliwości

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

tym tropen zdjaje się podążać rząd i samorządy, które dziś chętnie dają dofinasowania na fotowoltaikę, przy czym na kolektory praktycznie w ogóle

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2017, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Myslę, że na ten moment lepszym rozwiązaniem jest fotowoltaika aczkolwiek kolektory słoneczne również mogą być dobrą opcją :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2019, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Paneli fotowoltaicznych jest sporo i myślę, że jesli chodzi o wybór to najlepiej zdać się na pomoc profesjonalnej firmy. Fachowcy najlepiej wytłumaczą sposób działania i inne sprawy techniczne związane z panelami. Zerknijcie sobie na stronę firmy http://soltechenergy.pl/. Warto umówić się z nimi na spotkanie w celu dokładnego omówienia oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2019, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że fotowoltaika jest zdecydowanie lepszą opcją. U mnie instalację fotowoltaiczną wykonywała firma RS-DOM z Lublina, która doradziła także w doborze odpowiednich rozwiązań, by jak najbardziej wykorzystać potencjał energetyczny. Prawdziwi fachowcy w każdej dziedzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2019, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że to bardzo dobre rozwiązanie. Ważne jest jednak dobranie odpowiedniej firmy, aby się tym profesjonalnie zajęła od początku do końca :) Ja jak mam być szczery to na początku nie miałem jakiegoś większego pojęcia o tej inwestycji. Dopiero poczytałem, na czym polega fotowoltaika [url]https://ozeprojekt.pl/fotowoltaika i tym samym trafiłem na super firmę. Profesjonaliści! Polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2020, 05:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na kolektory słoneczne i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Posiadają wysoką jakość, dzięki czemu efektywnie pochłaniają promienie słoneczne, przekształcając je w energię cieplną. Montażem kolektorów zajmowała się firma www.bv-serwis.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2020, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam - jest fajna, ale tylko od sprawdzonego producenta https://www.jkt-solar.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert kol... Są firmy które działają lokalnie na tym terenie, jak najbardziej pomogą w dotacjach, w pozyskaniu kredytów, doradzą też jaką moc instalacja powinna posiadać, do...
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Urządzanie mieszkania Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tut...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >