Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

kolor rolet

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

13 czerwca 2007, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

jaki kolor wybrac jasny czy ciemny? jaki lepiej pochlania swiatlo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2007, 13:38

ja mam granatowe i jestem bardzo zadowolony jasne moga przepuszczac swiatlo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2007, 21:13

Przepuszczalność światła zależy od gęstości danego materiału, w pewnym sensie od grubości. Są rolety w jasnych kolorach które nie przepuszczają światła. Najlepiej dla twojego spokoju duszy wybrać się do firmy zajmującej sie roletami i obejrzeć próbki. A co do koloru to chyba bardziej kwestia doboru do wystroju wnętrza. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2007, 15:58

a jakie roletki wybrac takie na szybe czy takie do sciany? ktore lepsze?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2007, 23:53

wybierz takie jakie ci sie podobaja bo nie ma wiekszej roznicy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2007, 18:05

Znacie moze firme ktora robi automatyke do rolet? Bo fajnie byloby miec roletki na pilota. Ogolnie zastanwaiam sie czy instalacje elektryczna robic na to?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2007, 13:34

hej, ja mam rolety na okno i jestem zdania ze zdecydowanie lepiej sprawdzaja sie jasne kolory bo odbijaja swiatlo w lecie i nie jest dzieki temu goraco poza tym ciemne bledną od slonca i powstaje na nich taka wypalona plama.

a jesli chodzi o automatyke do rolet to teraz moja siostra z mezem urzadzaja nowy domek i zamowili rolety zewnetrzne wlasnie otwierane na pilota, o ile sie nie myle to w firmie Faac

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2007, 15:57

Ja też miałam takie zwykłe wewnętrezne i ciemne a potem od słonca wyblakły, zamontowaliśmy więc teraz zewnętrzne na pilota tez właśnie z firmt faac

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2007, 14:04

no faac rzadzi ;) spoko firma jestem generalnie zadowolony z ich produktow bo mam automatyke do bramy garazowej od 2 lat i wjazdowej od 5lat

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2007, 11:53

Rolety najlepiej wziasc ciemne, ja mam takie i ladnie zaciemniaja, moj sasiad zalozyl sobie rolety zwenetrzne firmy chyba Faac i ladnie wszystko hodzi na pilota

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie drzwi zewnętrzne? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Gburek - komu i co polecasz? Skoro sprzedajesz drzwi i siedzisz jakiś czas w branży, to zakładam że wiesz o tym, że każdy klient ma inne potrzeby, każdy montaż....
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 61 Grupa: Montujemy o... Jak reklamujecie coś, to chociaż zastanówcie się o czym jest mowa. Wątek tyczy drzwi ZEWNĘTRZNYCH a nie wewnętrznych. Jest tu jakiś moderator?
  • kleje i silikony Liczba postów: 4 Grupa: Montujemy o... hej, ja stosuję zawsze tej firmy http://www.tasma.krakow.pl/?s=of-kleje, mają od uszczelniających, po dyspersyjne
  • Alarm czy okna antywłamaniowe. Liczba postów: 16 Grupa: Montujemy o... jedno i drugie nie zaszkodzi. Co do systemu alarmowego to zerknij sobie na oferte ATLine http://www.atline.pl/. Maja rozne systemy: do domow, ogrodow itp. Na pe...
  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 74 Grupa: Montujemy o... True, true. Plastiki są coraz lepsze, już nie jest tak że tylko drewniane zapewniają solidność. Urzekły mnie np. okna Avante, bardzo zaawansowane technologiczni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 10793 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >