kolorowe drzwi

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 sierpnia 2014, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio w ofercie firmy Porta Drzwi pojawiły się kolorowe drzwi - http://kolory.porta.com.pl/ Chcielibyśmy poznać Wasze opinie o naszym pomyśle :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2014, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

fajny pomysł, ale też niebezpieczny. weźmy, że przemaluje się ściany w pokoju i drzwi już zupełnie nie będą pasować. chyba lepszą opcją są bardziej neutralne i naturalne kolory - biały, beżowy. a czerwony i niebieski zwyczajnie nie dla każdego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2014, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Będą bedą najwyzej sie drukarką zmieni kolor drzwi nie ma co marudzić. Tonery zamienniki są teraz obszernie dostepne z kolorami wiec nie bedzie problemu. http://czarnynabialym.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2014, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: sabina napisał: fajny pomysł, ale też niebezpieczny. weźmy, że
przemaluje się ściany w pokoju i drzwi już zupełnie nie
będą pasować. chyba lepszą opcją są bardziej neutralne
i naturalne kolory - biały, beżowy. a czerwony i niebieski
zwyczajnie nie dla każdego :)


Bardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest zastosowanie opcji CAMELEON w drzwiach zewnętrznych np. tak jak to robi firma Wikęd http://wiked.pl/drzwi/drzwi-stalowe/drzwi-cam eleon Można dobrać np.od zewnątrz kolor drewnopodobny złoty dąb, mahoń, a od środka biały (może być okleina lub RAL). Wybierając kolor z palety RAL można dopasować identyczny kolor do drzwi wewnętrznych np. firmy Porta i zewnętrznych innego producenta np. Wikęd. Oczywiście można wykonać to też odwrotnie RAL na zewnątrz, a okleina lub inny lakier od środka.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2014, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to ciekawy pomysł ale na krótką chwilę,powiedzmy na jeden sezon kiedy to dany kolor jest modny plus jeżeli ładnie komponuje się to również z kolorem ścian.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi nie muszą być komponowane z kolorem farby na ścianach, nawet lepiej gdy jest odwrotnie ponieważ gdy zrobimy np. białe drzwi i ściany to po prostu drzwi "znikną". Ciekawą kompozycją mogą być drzwi w kolorach zbliżonych do podłogi i listew przypodłogowych, nie są to elementy które się często wymienia więc pomysł dobry na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2014, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

podoba mi się opcja z kolorowymi drzwiami, zwłaszcza w pokoju dziecięcym :) do living roomu raczej coś bezpieczniejszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie,opcja ciekawa i jak najbardziej godna uwagi nawet w salonie,zawsze to lepiej jeżeli co jakiś czas wprowadzimy jakieś innowacje,urozmaicenia kolorystyczne.


www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2014, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś drzwi kojarzą mi się z naturalnymi barwami. Z drugiej strony, takie kolorowe mogłyby być bardzo ciekawe. Cóż, firmy starają się wymyślać coś nowego, a klient na każde cudo zawsze się znajdzie :) Osobiście lubię drzwi drewniane, chociaż ostatnio podobają mi się też drzwi szklane.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2014, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym momencie nie ma zasady i na szczęście ludzie korzystają z kolorów.Do niedawna kolorem czerwonym był mahoniowy, teraz są to dwa kolory.
Wiadomo, że są kolory np. biały które są dość neutralne i łatwo coś dopasować nawet po latach gdy już nam się znudzi.
Fajnie, że pojawiły się drzwi tzw "Cameleon" pozwalające na dobór dwóch kolorów na jednych drzwiach. Można wybrać np. na zewnątrz budynku, zielony, czerwony lub inny zważywszy, że elewację remontuje się rzadko a od wewnątrz przykładowo biały i zmieniać kolor ścian co 2 lata.
Na stronie firmy wikęd pojawił się nie dawno nowy katalog a w nim nowa kolorystyka.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >