kolorowe grzejniki marki jaga

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 kwietnia 2010, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

zobaczyłam i oniemiałam !! pastelowy grzejnik w opływowym kształcie. Coś niesamowitego. Grzeje i jednocześnie jest przepiękną ozdobą. A cena ... z tym już gorzej - od 500 do 1800 EURO! Ale pomarzyć zawsze można :(
zresztą zobaczcie sami
http://www.e-instalacje.pl/Ogrzewanie_w_kolorze,8417.html

A wam jak się to podoba?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2010, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Urocze :) ale tylko do mieszkań w miarę nowoczesnych. Jakoś nie wyobrażam sobie takiego kolorowego grzejnika w otoczeniu starych, 20letnich mebli i szaro-burych tapet. I przede wszystkim grzejniki te nie są warte swojej ceny (niestety). Może z biegiem czasu stanieją, chociaż jest to wielce nieprawdopodobne bo wątpię aby kiedykolwiek popyt na taki produkt w Polsce był duży.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2010, 03:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie bardzo ładne:) Na pewno o wiele bardziej wpływają na estetykę niż zwykłe białe. Cena ich w przyszłości też powinna zejść:) jak wszystkiego zresztą.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaga ma ciekawe designerskie rozwiązania np.


Spotkałem się jeszcze z ciekawymi rozwiązaniami od firmy kalmar np.



Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaga ma ciekawe designerskie rozwiązania np.


Spotkałem się jeszcze z ciekawymi rozwiązaniami od firmy kalmar np.



Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2016, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też mam kilka swoich typów - czekam na premię i na pewno wybiorę któryś z tych http://polskiegrzejniki.pl/grzejniki-dekoracyjne

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2016, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten limonkowy grzejnik do łazienki jest moim faworytem, kiedy będę remontować łazienkę w wakacje. Pomysł mam taki, że płytki będą w stonowanych odcieniach szarości, ale za to przeróżne dodatki i wyposażenie będzie w mocnym kolorze limonki. Grzejniki te występują też w innych kolorach, wystarczy zajrzeć na stronę mat-dom.pl
Pamiętać trzeba też o doborze odpowiedniej mocy. Z pomocą przychodzi specjalna tabela przygotowana przez producentów. Sprzedawcy też chętnie pomogą w razie wątpliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w salonie są kolorowe grzejniki. Z początku martwiliśmy się, że będzie problem z akcesoriami do nich, ale znaleźliśmy firmę Vario Term http://www.varioterm.pl, sprawdzonego producenta armatury grzewczej. U nich jest spory wybór głowic termostatycznych w różnych kolorach. My wybraliśmy głowice Prestige w złocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2017, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolorowe grzejniki super sprawa, genialna odmiana po tych paskudnych, białych grzejnikach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, kolorowe grzejniki robią teraz furorę. Ostatnio znajomi kupili od Instal Projekt - bo mają tam bardzo bogaty wybór kolorów i fantastyczne akcesoria Mua Fi do grzejników, przy których projektowaniu brał udział Pan Popi. Takie grzejniki naprawdę robią wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >