komin na stropie

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

8 grudnia 2007, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiłem komin na stropie na poddaszu i oczywiscie wymurowany jest nad dachem.Komin jest postawiony z cegły palonej,nie było kominka w planach jak budowalismy dom.Chcąc wykonczyc pokoje na poddaszu odrazu wybudował mi murarz komin -filar zeby pozniej nie rujnowac poddasza.A kiedys kominek ktory będzie stał na parterze podłączymy do tego komina.I tu jest problem,nik nie powiedział mi ze na stropie nie można budować komina z cegły,ale dlaczego???????czy zawali mi sie strop?? Pomozcie i doradzcie co ja mam teraz zrobic,bo osiwieję z nerwow!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2007, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tomasz napisał: Postawiłem komin na stropie na poddaszu i oczywiscie wymurowany jest nad dachem.Komin jest postawiony z cegły palonej,nie było kominka w planach jak budowalismy dom.Chcąc wykonczyc pokoje na poddaszu odrazu wybudował mi murarz komin -filar zeby pozniej nie rujnowac poddasza.A kiedys kominek ktory będzie stał na parterze podłączymy do tego komina.I tu jest problem,nik nie powiedział mi ze na stropie nie można budować komina z cegły,ale dlaczego???????czy zawali mi sie strop?? Pomozcie i doradzcie co ja mam teraz zrobic,bo osiwieję z nerwow!!!!!




WITAM JA TEZ MAM KOMIN POSTAWIONY NA STROPIE Z KANAŁAMI I CIAGNIE SIE KOMIN PRZEZ 3 KONDYGNACJE W GÓRE MOJE PYTANIE BRZMI CZY MOGE POD TYM KOMINEM KODYGNACJE NIZEJ WYBIC OTWOR PRZEZ STROP NA KTÓRYM STOI KOMIN ABY PODŁACZYC WENTYLACJE POMIESZCZENIA KTÓRY JEST POD KOMINEM CZY JEST TO BEZPIECZNE??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >