kominek w salonie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

26 października 2011, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Nooo zadkosc zadkosc :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale zawsze zostaje pomysł z kominkiem w telewizorze :D Jak dla mnie bardzo dobry :D w święta kolędy z kominkiem w tle jakąś prezentacje się strzeli :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2012, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich , którzy poszukuja najlepszego rozwiania do własnego domu lub mieszkania. Pół roku temu korzystałam z usług salonu z Rumi. www.kominki.rumia.pl. Posiadają w swojej ofercie wspaniałe obudowy i wkłady kominkowe oraz biokominki. Ja zakupiłam kominek wraz z obudową firmy NORDPEIS, rewelacja, całą swą obudową oddaje ciepło i jest niezmiernie oszczędny. ceny kształtuja sie w granicach 6-11 tyś wraz z montażem.Wspaniale nam doradzili, zaprojektowali i zamontowali (wraz z wybudowaniem komina) Gorąco polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2012, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad



Z nieukrywaną przyjemnością przedstawiam Państwu kolekcję biolamp na biopaliwo (bioetanol). Te ciekawe i nowoczesne w formie urządzenia znajdują z powodzeniem zastosowanie w każdym mieszkaniu, salonie, biurze, tarasie czy w ogrodzie. Do używania biolamp nie potrzeba żadnych dodatkowych instalacji czy pozwoleń. Spalany w nich bioetanol płonie bezwonnie, nie wydziela dymu, a efektem jego spalania jest piękny płomień, ciepło i para wodna (można dodać do bioetanolu środek np. przeciw komarom lub olejek zapachowy). Biolampa to idealne rozwiązanie dla osób które chcą ożywić pomieszczenie i wprowadzić ciekawe oświetlenie do swoich pomieszczeń szczególnie wieczorem. Idealnie nadaje się też do ogrodu jako kameralne oświetlenie podczas grilli, imprez okolicznościowych bądź wieczornego wypoczynku w altanie.
Cała kolekcja biolamp dostępna jest w sklepie polskiego producenta biokominków, biolamp i palników do biokominków na stronie polskiebiokominki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba o was oglądałem ostatnio program. Ciekawe rozwiązanie i polska myśl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2012, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kominek w salonie,to również uważam,że jest to bardzo dobry pomysł. Może nie pełni on funkcji typowo grzewczej,ale na pewno będzie świetnym elementem dekoracyjnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2014, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek w salonie to rewelacyjny pomysł - i coraz popularniejszy wśród Polaków. Zapewne dzieje się tak także dlatego, że coraz więcej osób zwraca uwagę na kwestie wystroju wnętrza. Zależy nam na klimatycznym mieszkaniu, w którym królowałyby atrakcyjne aranżacje, a z pomocą kominka możemy wyczarować właśnie takie wnętrza:)


_____________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym bardzo chciała miec kominek w takim stylu mniej wiecej:http://www.galeriakamienia.waw.pl/kominki , zawsze mi sie podobały kominki wykonczone w kamieniu :) Co sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2014, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No pomysł ciekawy. Jednak zdecydowanie bardziej podoba mi się pomysł z takim kominkiem/piecem na środku salonu... Marzy mi się jeden z takich http://jotul.com/pl/produkty/piece - idealne rozwiązanie jako dekoracja i dodatkowe źródło ogrzewania, no i ten design. Poza tym technika produkcji stosowana przez Norwegów od wielu lat gwarantuje wysoka jakość i niezawodność tej marki.

Ten post był edytowany przez sylwia4012 dnia: 21 listopada 2014, 20:29
Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2014, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek sam w sobie to bardzo ciekawa opcja zarówno do dogrzania pokoju jak i dekoracji. w szczególności polecam ten z płaszczem wodnym,naprawdę fajnie się sprawdza.

www.Mufka-Instalacje.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >