kominek w salonie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

11 czerwca 2015, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek jest świetnym rozwiązaniem. Ogrzewa jak i zarazem jest elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Można go dopasować do całej aranżacji bądź wyeksponować :) Możliwości dekoracji i obudowy kominka jest wiele. Można połączyć style klasyczny z nowoczesnym i na odwrót. Ciekawe dekoracje kominków uzyskamy dzięki sztukaterii wewnętrznej. Różnorodność kształtów elementów pozwala na wpisanie się w każdą stylistykę wnętrza. Sztukaterię można malować więc dodatkowo ułatwia dopasowanie się do kolorystyki pomieszczenia. Można również połączyć ją z innymi materiałami co wprowadza ciekawszy efekt :)


Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2015, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominki spełniają swoją rolę jako elementydekoracyjne wnętrz oraz ogrzewania zastępcze w przypadku zaniku energii elektrycznej.
Jako głowne źródło ogrzewania robią z salonu kotłownię, co przy jasnych meblach i ścianach nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2015, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie i dla mojej żony, kominek jest elementem głównie dekoracyjnym dlatego postanowiliśmy go jakoś fajnie wykończyć. Zastanawiamy się nad wyborem kamienia. Granit czy marmur, który z nich jest lepszy? Jaki kolor? Ktoś nam podpowie? Listę naszych faworytów jeżeli chodzi o kolor znajdziecie na http://www.lotowski.pl/surowce-granit-marmur

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2015, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje marzenie. Kominek jest świetny szczególnie jesienią i zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki kominek w salonie obudowany cegłą dekoracyjną czy kamieniem to bardzo ciekawy pomysł na to jak uatrakcyjnić nasz salon,wnętrze a przy tym aby kominek spełniała także funkcję dogrzewającą,w efekcie ładnie się to prezentuje.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2015, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką kominków w salonie. Podoba mi się to jak się prezentują i jak fajnie wyglada wtedy wnętrze. Przeglądałam niedawno oferty i spodobały mi sie kominki tej firmy
http://www.nowickikominki.com/. Widziałam nawet taki kominek u mojej znajomej. Genialna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2015, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym palicie w takich kominkach? Myślicie, że brykiet drzewny to dobra opcja> czy lepiej palić jakimś normalnym drewnwem?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2015, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kominek to dekoracje, jeśli dekoracje to zegar, np. taki: http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-32495 -Zegar-z-Barometrem-Termometrem-i-Higrometrem-Perfect-PW980- 0209-D.html, na pewno do każdego kominka, klasycznego czy nowoczesnego będzie pasował.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2015, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej palić drewnem,powiedzmy brzozą lub sosną,ale znam różne przypadki,w tym również ten kiedy palą tam brykietem i węglem,czego nie popieram. Powyżej jest kilka ciekawych aranżacji,osobiście najbardziej podoba mi sie ta z kamieniem ozdobnym.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek to świetna sprawa, daje całkiem inne ciepło niż to z kaloryferów;) ja palę brykietem mega ruf system 3 od sek-pol, produkowany z trocin dębowych, pali się bardzo dobrze, wydajnie;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19186 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 364

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >