kominek dom

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 stycznia 2010, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

witam mam problem mam kominek z paleniskiem bez fkładu następuje zjawisko powrotu dymu do pomieszczenia co morze byc przyczyną jak tylko otworze okno to dym wraca do komina czy morze mi ktos pomuc co stym morzna zrobic prosze o rade

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2010, 02:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odwiedzenie strony: www.biofire.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2010, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Radzę wezwać kominiarza i to jak najszybciej bo może dojść do zaczadzenia. Może to być wina złego kanału wentylacyjnego, bądź złego podłączenia komina. Radzę bardzo szybko skontaktować się z fachowcem

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim marzeniem zawsze było mieć kominek w domu. Od czasu gdy go zrealizowałam raz w roku musze czyścić komin. Polecam Zakład Kominiarski Konrad Małmyga . Więcej na : http://kominiarz.warszawa.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecę usługi kominiarskie w Warszawie i okolicach http://kominiarz.warszawa.pl/ sprawdzony kominiarz, który wie co to fachowa robota. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2015, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

być może kominek jest nieszczelny, albo istnieje inna wada w instalacji. Niestety w większości przypadków osoba bez doświadczenia nie poradzi sobie z usunięciem przyczyny, dlatego najlepiej będzie odezwać sie do ekipy, która świadczy usługi kominiarskie na poziomie - w moich stronach chociażby http://zukom.pl/ prowadzili dla nas uszczelnianie kominka i czyszczenie przewodów kominowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

jessli masz kominek z cegły czy klinikru to weź zabezpiecz sobie czyms do impregnacji bo jak Ci wraca dym do pomieszczenia to zaraz sie nie doczyścisz kominka od zewnatrz z osadu itd. mogę ci zaproponowac impregnat Dynasil bo u nas do kominka sprawdza się super.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2015, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie kominek z marmuru od www.kubicki.waw.pl/, nie mam z nim żadnych problemow, wszystko idelanie działa i ogrzewa nasze mieszkanko.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2015, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie kominek z marmuru od www.kubicki.waw.pl/, nie mam z nim żadnych problemow, wszystko idelanie działa i ogrzewa nasze mieszkanko.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo fajnie prezentują się kominki gazowe z kominki warszawa. Widziałem u mojego znajomego taki właśnie kominek i zrobił na mnie wrażenie designem oraz jakością wykonania. W większym salonie bardzo fajnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >